Який вигляд у молодості мав один з найкращих друзів Володимира Зеленського Анджей Дуда

Анджей Дуда став справжім другом для президента України Володимира Зеленського, який на постійній основі підтримує свого товариша не лише як президент, а як людина з великої літери.

Анджей став наймолодшим президентом Польщі, так само як і Володимир Зеленський в Україні, і це не єдина спільна риса між президентами. Вони обидва чесні, полюбляють справедливість та не терплять брехні або малодушшя. Насправді всі думають, що їхня дружба почалася під час війни. Але насправді Дуда й Зеленський і до початку повномасштабної війни почали досить гарно та близько спілкуватися. Й вже тоді вони почали дуже поважати одне одного.

Дуда з Зеленським

І насправді знайти справжніх друзів у нашому світі досить важко, особливо у політичних колах, адже там більшість людей не надто чемні. Принаймні, так заведено вважати у народі. Але є й виняткові випадки.

Напевно, ніхто навіть не міг подумати, що президенти двох країн зможуть так гарно дружити між собою. Дуда для Володимира став неймовірно близькою людиною. Можливо, на їхнє повне взаєморозуміння впливає той факт, що Анджей має українське коріння.

Так, це маловідомий факт, але річ в тому, що його дід Михайло Іванович Дуда, був українським військовим діячем, більш відомим під псевдонімом Зіновій Громенко. Народився дідусь майбутнього президента Польщі 21 листопада 1921 року в селі Сороки-Львівські у Львівській області та загинув 7 липня 1950 року неподалік села Танява в Івано-Франківській області.

Анджей Дуда в молодості

І насправді Анджей дечим досить схожий на свого українського дідуся. Це можна помітити на фотокартках Анджея з молодості, де він ще має пишне волосся, а також Анджея можна побачити у військовій формі, як і його рідного  дідуся з України Михайла Івановича.

Схожі статті

Майбутня дружина Дантеса Кацуріна здивувала публіку своїм виглядом “в костюмі Єви” на новому фото: “Навіщо?”

Кожен пост Даші Кацуріної з власними фото збирає купу лайків та компліментів. Не може стриматися навіть її коханий Володимир Дантес, який щоразу щиро вражений тим, наскільки його дівчина прекрасна.

Лілія Ребрик показала 3-місячну доньку з її першого світського виходу: “Вона наче солоденьке тістечко”

Зіркові діти часто стають продовжувачами професії своїх батьків. Але зазвичай перші кроки вони роблять ближче до підліткового віку. Але маленька Аделіна уже може забрати всю увагу у своєї матусі.