“Моя…”: Володимир Зеленський сколихнув Україну зворушливим зізнанням у почуттях до Олени Зеленської

Президент України Володимир Олександрович Зеленський вразив мережу раптовим публічним зі знанням у почуттях до своєї дружини Олени Зеленської.

Ще задовго до початку повномасштабної війни в Україні Володимир Зеленський неодноразово публічно говорив про свої почуття до дружини. Колись зіркова, пара а нині Президент України та його Перша леді змогли пронести своє кохання через усі випробування.

Як виглядає перший чоловік Олени Зеленської та де він зараз
Володимир Зеленський сколихнув Україну зворушливим зізнанням у почуттях до
Олени Зеленської

І хоча Володимир Олександрович та його дружина далеко не завжди демонструють свої емоції на публіці, а особливо останні роки, адже до цього їх спонукає їхня діяльність, аудиторія не має сумніву, що у пари все добре.

Навіть чутки про те, що Олена Зеленська покинула чоловіка, що розповсюджувалися декілька років тому, не були сприйняті всерйоз.

Володимир Зеленський сколихнув Україну зворушливим зізнанням у почуттях до Олени Зеленської

А нещодавно президент України оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію своєї дружини Олени та заговорив про те, що його жінка вперше була на конгресі та обговорювала з американськими політичними діячами актуальні проблеми України, які виникли через війну.

Володимир Олександрович дав зрозуміти, що дуже пишається Оленою Зеленською, яка досягає все нових висот.

Зеленський також видав свої почуття до Першої леді України, назвавши її “своєю”. Така ніжність не залишилася непоміченою, і користувачі мережі одразу ж поділилися своїми емоціями стосовно прочитаного у коментарях.

Нагадуємо, нещодавно Олена Зеленська полетіла у Сполучені Штати Америки, щоб обговорити гуманітарні проблеми України. Користувачі помітили, що Перша леді України та її політична партнерка обрали взуття, під колір жовто-блакитного стягу.

Схожі статті

Що відомо про таємничого чоловіка Нелі Шовкопляс – розкрито неприємні деталі любовних стосунків зірки 1+1

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс дала ексклюзивний коментар на рахунок свого особистого життя, і розповіла, що приховувала від глядачів за своєю широкою посмішкою.

“Ходить наліво”: 59-річний Олег Скрипка вразив зізнанням про зради дружини у шлюбі та назвав причину

Знаменитий український музикант та мультиінструменталіст Олег Скрипка дав ексклюзивний коментар на рахунок невірності у шлюбі та вразив зізнанням.

“Якщо для неї це важливо, то хоч завтра розпишемося”: син Наталії Сумської вперше розповів про свою дружину

Відомий український актор В'ячеслав Хостікоєв розкрив особистість своєї дружини. Виявляється, чоловік понад 7 років живе з обраницею без штампа у паспорті.

Після провалу у прямому ефірі Людмила Барбір показала, на що змушена йти заради роботи в “Сніданку з 1+1”

Відома українська телеведуча Людмила Барбір показала, як проходять її робочі будні. Зірка кожного дня має виходити до прямого ефіру, а тому її графік дещо відрізняється.

“Може призвести до онкології”: зірка МастерШеф Тетяна Літвінова вперше розповіла, що видалила пухлину

Відомий український кулінар Тетяна Літвінова давно не з'являється на телебаченні, але тим не менш дуже популярна в мережі. Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв'ю.

Особисте життя Андрія Данилка: що відомо про “таємних” дружин артиста та чутки про службові романи

Шанувальників відомого артиста Андрія Данилко цікавить не тільки творчість, але і його особисте життя. Яке співак тримає за сімома замками.