Андрій Данилко зірвав концертний тур Вєрки Сердючки через свій діагноз: “Потребує серйозного лікування”

Влітку минулого року Андрій Данилко разом зі своєю командою об’явив про початок концертного туру Європою. Вєрка Сердючка розпочала свої виступи з країн Прибалтики, з’явилася на Ближньому Сході і незабаром має провести ряд концертів Сполучених Штатах Америки.

Андрій Данилко зірвав концертний тур
Андрій Данилко скасував концерти через ускладнення після ларингіту

Втім, як недавно з’ясувалося тур був зірваний. Вєрка Сердючка не з’явиться на естонській сцені у зв’язку з хворобою.

Андрій Данилко скасував концерти через ускладнення після ларингіту

Повідомляється, що у Андрія Данилка сталися роблеми зі здоров’ям зв’язані з ускладненнями після ларингіту. Артист не зможе співати ще декілька тижнів, а також потребує лікування і відпочинку.

Андрій Данилко показав себе у школі
Андрій Данилко скасував концерти через ускладнення після ларингіту

“У Андрія Данилка на тлі ларингіту стався крововилив у голосову зв’язку. Це небезпечний стан, який потребує серйозного лікування та вимагає повного голосового спокою протягом кількох тижнів”

Андрій Данилко та його партнерка Інна Білоконь поки що не дають жодних коментарів стосовно здоров’я зірки. Цілком імовірно , що частина концертів буде перенесена, але поїздка до Штатів все ж таки відбудеться.

Нагадуємо, що Вєрка Сердючка та Інна Адольфівна більше не з’являються на сцені у своїх блискучих та яскравих нарядах. Натомість зірки виступають в чорному одязі, щоб нагадати світу про те, через що на даний момент проходить Україна, а також не порушувати питання етичності. Також Андрій досі принципово не знімає маску, адже пообіцяв позбавитися її, коли закінчиться війна.

Концерти колектив дає впродовж семи місяців і активно ділиться своїми враженнями та емоціями майже з кожної країни.

Схожі новини