Падчерка Потапа публічно поскаржилася на екс-дружину репера Ірину Горову: “Примушує мене розплачуватися”

Наталія Горова — старша дитина відомої української продюсерки Ірини Горової. Коли Потап одружився з жінкою, в неї вже була дочка від попередніх стосунків з Юрієм Горовим. Тож Олексію одразу довелося стати батьком. З падчеркою в нього склалися гармонійні відносини, а незабаром в сім’ї з’явився хлопчик Андрій.

Падчерка Потапа публічно поскаржилася на екс-дружину репера

Однак у такому складі сім’я протрималася недовго. Незабаром Потап розлучився з продюсеркою і знайшов своє щастя в союзі з Настею Каменських. Ірина Горова залишилася жити у київській квартирі, де виховувала дочку та сина. Так як Потапу та Ірині вдалося зберегти доброзичливі взаємини, Андрій зростав в атмосфері любові. Тим часом сім’я поповнилася ще одним важливим членом — мопсом Жорою, якого дуже полюбила.

Падчерка Потапа публічно поскаржилася на екс-дружину репера

Наталія ж на момент розлучення вітчима та матері вже була досить дорослою дівчиною. Але не дивлячись на влаштоване особисте життя та кар’єру красуня багато часу проводить зі своєю родиною.

Падчерка Потапа публічно поскаржилася на екс-дружину репера

Наприклад, нещодавно Ірина разом з сином та донькою рушила у подорож Європою. А дорогою назад потішила підписників жартом.

На особистій сторінці продюсерки в соціальній мережі Instagram з’явилося відео, на якому Наталія миє лобове скло їхнього автомобіля. При цьому дівчина пожартувала, що таким чином розплачується з матір’ю за дорогу до Києва.

“Отак змушує мене розплачуватися за те, що везе мене в Київ. Шок-контент! Дочка Ірина Горова і потрапила в рабство до своєї матері”

Схожі новини