Лідія Таран вперше після еміграції розповіла, на що насправді проміняла життя в Україні: “Нащо я це зробила”

Після 29 лютого Лідія Таран разом зі своєю єдиною дочкою Василиною Доманською евакуювалася за кордон. Серед усіх європейських країн, які надавали прихисток та соціальні виплати для українських біженців тележурналістка обрала саме Францію, адже вже декілька років вивчає французьку мову і вирішила поринути у франкомовне середовище.

Лідія Таран із донькою
Лідія Таран розповіла, на що насправді проміняла життя в Україні

За кордоном телеведуча проживає більше року. Василина встигла адаптуватися та асимілюватися і вже навчається у 9-му класі. Раніше дівчина навіть опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію з бойфрендом, з яким вона проводить час в еміграції.

Лідія Таран розповіла, на що насправді проміняла життя в Україні

Тим часом Лідія Таран вступила до університету і таким чином призвичаюється до місцевої культури. Однак в інтерв’ю для програми “Сніданок з 1+1” телеведуча зізналася, що обрала абсолютно невірний шлях, і робити необхідно було інакше. Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс поцікавилися у колеги, наскільки легко їй дається спілкування іноземною для неї мовою.

“Дуже добре мене розуміють як правило ті, хто не заморочуються. Французи здебільшого дуже затяті, теж розуміють, але роблять вигляд, що вони абсолютно не розуміють. Тобто така історія, і це не вигадка. Це історія типова французька. Типу він все зрозумів, що ти сказала, але при цьому робить вигляд ніби там десь полетіла пташка. Тобі здається, що ти вніс усе в цю фразу, ти сказав все, що потрібно і ось ти зробив ось цей останній вирішальний крок і ти говориш цією мовою… Важко”, – визнала журналістка.

Зокрема, зірка розповіла про неймовірний снобізм зі сторони французів, які не готові з тобою розмовляти, навіть якщо граматично ти повністю правильно склав речення. Громадяни Франції хочуть чути ідеальну французьку, і через це туристи та емігранти можуть зіштовхнутися з дуже дивною поведінкою.

“Я себе втішаю тим, що я дуже багато калорій витрачаю на розмовну діяльність, і не поправляюсь. Навчатися я вибрала якийсь дуже дивний шлях, не знаю, нащо я це зробила. Під впливом усіх наших зовнішніх обставин… Тому що нормальні люди ідуть на мовні курси, що дуже вірно. І наполегливо вчать мову. Саме мову! А я пішла на стратегію в комунікаціях”

Популярне зараз

Схожі новини