Лідія Таран вперше після еміграції розповіла, на що насправді проміняла життя в Україні: “Нащо я це зробила”

Знаменита українська телеведуча Лідія Таран розповіла, як проходить її життя в еміграції та чи вдається їй опанувати французьку, яку вона багато років вивчає.

Після 29 лютого Лідія Таран разом зі своєю єдиною дочкою Василиною Доманською евакуювалася за кордон. Серед усіх європейських країн, які надавали прихисток та соціальні виплати для українських біженців тележурналістка обрала саме Францію, адже вже декілька років вивчає французьку мову і вирішила поринути у франкомовне середовище.

Лідія Таран із донькою
Лідія Таран розповіла, на що насправді проміняла життя в Україні

За кордоном телеведуча проживає більше року. Василина встигла адаптуватися та асимілюватися і вже навчається у 9-му класі. Раніше дівчина навіть опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію з бойфрендом, з яким вона проводить час в еміграції.

Лідія Таран розповіла, на що насправді проміняла життя в Україні

Тим часом Лідія Таран вступила до університету і таким чином призвичаюється до місцевої культури. Однак в інтерв’ю для програми “Сніданок з 1+1” телеведуча зізналася, що обрала абсолютно невірний шлях, і робити необхідно було інакше. Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс поцікавилися у колеги, наскільки легко їй дається спілкування іноземною для неї мовою.

“Дуже добре мене розуміють як правило ті, хто не заморочуються. Французи здебільшого дуже затяті, теж розуміють, але роблять вигляд, що вони абсолютно не розуміють. Тобто така історія, і це не вигадка. Це історія типова французька. Типу він все зрозумів, що ти сказала, але при цьому робить вигляд ніби там десь полетіла пташка. Тобі здається, що ти вніс усе в цю фразу, ти сказав все, що потрібно і ось ти зробив ось цей останній вирішальний крок і ти говориш цією мовою… Важко”, – визнала журналістка.

Зокрема, зірка розповіла про неймовірний снобізм зі сторони французів, які не готові з тобою розмовляти, навіть якщо граматично ти повністю правильно склав речення. Громадяни Франції хочуть чути ідеальну французьку, і через це туристи та емігранти можуть зіштовхнутися з дуже дивною поведінкою.

“Я себе втішаю тим, що я дуже багато калорій витрачаю на розмовну діяльність, і не поправляюсь. Навчатися я вибрала якийсь дуже дивний шлях, не знаю, нащо я це зробила. Під впливом усіх наших зовнішніх обставин… Тому що нормальні люди ідуть на мовні курси, що дуже вірно. І наполегливо вчать мову. Саме мову! А я пішла на стратегію в комунікаціях”

Схожі статті

Що відомо про таємничого чоловіка Нелі Шовкопляс – розкрито неприємні деталі любовних стосунків зірки 1+1

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс дала ексклюзивний коментар на рахунок свого особистого життя, і розповіла, що приховувала від глядачів за своєю широкою посмішкою.

“Ходить наліво”: 59-річний Олег Скрипка вразив зізнанням про зради дружини у шлюбі та назвав причину

Знаменитий український музикант та мультиінструменталіст Олег Скрипка дав ексклюзивний коментар на рахунок невірності у шлюбі та вразив зізнанням.

“Якщо для неї це важливо, то хоч завтра розпишемося”: син Наталії Сумської вперше розповів про свою дружину

Відомий український актор В'ячеслав Хостікоєв розкрив особистість своєї дружини. Виявляється, чоловік понад 7 років живе з обраницею без штампа у паспорті.

Після провалу у прямому ефірі Людмила Барбір показала, на що змушена йти заради роботи в “Сніданку з 1+1”

Відома українська телеведуча Людмила Барбір показала, як проходять її робочі будні. Зірка кожного дня має виходити до прямого ефіру, а тому її графік дещо відрізняється.

“Може призвести до онкології”: зірка МастерШеф Тетяна Літвінова вперше розповіла, що видалила пухлину

Відомий український кулінар Тетяна Літвінова давно не з'являється на телебаченні, але тим не менш дуже популярна в мережі. Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв'ю.

Особисте життя Андрія Данилка: що відомо про “таємних” дружин артиста та чутки про службові романи

Шанувальників відомого артиста Андрія Данилко цікавить не тільки творчість, але і його особисте життя. Яке співак тримає за сімома замками.