Друг Зеленського з минулого життя Міша Галустян отримав вірменське громадянство: прихована підтримка?

Коли люди працюють разом та часто з’являються у компанії одне одного, їх часто сприймають як друзів, або близьких товаришів. Така ж ситуація склалася й з Володимиром Зеленським та Мішею Галустяном. По-перше, їх часто порівнювали, адже обидва невеликого зросту, коміки та й за зовнішніми даними віддалено схожі. Тому, чоловікам довгі роки приписували дружбу.

Галустян і Зеленський

І вони дійсно мали гарні стосунки одне з одним, часто виступали на сцені КВК та мали змогу працювати над спільним проєктами, зніматися у фільмах та просто спілкуватися. Колись, Галустян навіть приїжджав на зйомки шоу “Розсміши коміка”. Але насправді це все не було дружбою, вони товаришували й мали повагу одне до одного.

Та в певний момент і це витратилось, адже росія напала на Україну і з того часу майже вся співпраця України з російським шоу-бізнесом припинила своє існування. Тому, оскільки обірвалась співпраця, зруйнувались й зв’язки. Галустян продовжує працювати у росії та навіть не має докорів сумління, він жодного разу не висловив слова підтримки Україні та не засуджує дії росії. Можливо він просто піддався впливу колег з “Камеді”, адже там всі бояться втратити свої контракти, проєкти та гроші, навіть якщо не згодні з війною. Лише одиниці змогли проявити характер та свою людяність.

Але справжнім здивуванням стало те, що днями Михайло заявив, що отримав вірменське громадянство. Невже чоловік таки збирається найближчим часом висловитись проти злочинів російської влади та переїхати у Вірменію? Це питання поки відкрите, адже комік заявив, що він не збирається залишати територію російської федерації.

Заява Галустяна

Проте все ж таки дивно, що саме зараз, у таких складний період Галустян вирішив запастися ще одним громадянством. Тож, це питання без відповіді, але подальші події покажуть справжні наміри Михайла.

Популярне зараз

Схожі новини