Неприємність для Потапа: Настя Каменських з гарним букетом квітів постала перед публікою – хтось залицяється

Зіркове кохання співачки та її чоловіка Олексія Потапенка досі шириться багатьма розмовами на просторах мережі Інтернет. З пліток, українці робили висновки, що шлюб кумирів помалу згасає і добігає свого завершення.

На власних концертах артистка відповіла на питання від прихильників про розставання зі своїм благовірним та запевнила, що переживати не варто. У них з Потапом все добре й розлучатися ніхто не планує. Звичайно, що наразі багато українських родин, на тлі війни переживають тяжкі часи, але темрява ніколи не переможе міцний шлюбний союз, наповнений добробутом, гармонією та щастям.

Настя Каменських з чоловіком Потапом

Навіть сам Олексій Потапенко запевнив, що вистачить говорити про таку маячню, адже зіркова сім’я залишається разом й до розриву себе піддавати ніяким чином не збирається. Чоловік розповів, що пишається своєю дружиною, її здобутками, що в цей нелегкий час вона продовжує працювати, давати свої концерти та своїм голосом зігрівати душу українців, які багато пережили.

Настя Каменських постала з розкішним букетом квітів

Нещодавно публікація Насті Каменської у її соціальній мережі Instagram, з розкішним букетом подарованих квітів, призвела до нових підозр про залицяння іншого. Але зірка подякувала за атмосферу, вашу любов, підтримку, гарні слова та, звичайно ж, подарунки після концерту у Луцьку.

Тому, імовірніше за все, зірка отримала жест вдячності та любові своїх фанатів у вигляді такого букета й це ніяк не може означати початок нового роману за спиною у Потапа. Тим паче, таку красу, за словами музичної виконавиці, отримала саме від дівчат.

Популярне зараз

Схожі новини