Даша Квіткова, Марина Голд, Джесіка: хто ще з колишніх учасниць “Холостяка” працює феями краси

На романтичне шоу "Холостяк" завжди приходять дівчата з абсолютно різних сфер та світів, які побудували собі самі. Але водночас їм не вистачає кохання, тому, вони і йдуть на шоу.

Коли ми починаємо дивитися черговий сезон, спочатку до всіх дівчат ставимося доволі критично, але згодом, хтось із них обов’язково нас подобається. І це не дивно, адже глядачі теж різні. Й саме тому у кожного своя фаворитка.

І головне те, що людям взагалі не важливо, чим саме у житті займається дівчина, хоча цій темі завжди присвячується багато часу та розмов. Буває таке, що дівчата ведуть незрозумілі справи та не хочуть про це розповідати. Проте багато й тих, хто працює у сфері краси. Ну, або працював там.

Даша Квіткова

Даша Квіткова

Не секрет, що дівчина ж професійним майстром зачісок. І раніше вона працювала у найвідомішому салоні краси “G-bar”. Це дуже престижна мережа салонів по всій Україні. Але після “Холостяка” дівчина вирішила стати блогером і залишити роботу з волоссям у минулому.

Марина Голд

Марина Голд

Учасниця з крайнього сезону Марина Голд й сама демонструє, наскільки сильно полюбляє різні види краси. Адже у Марини зроблені губи та груди. А от сама вона працює косметологом і допомагає дівчатам мати гарну шкіру та пухкі губки.

Джесіка

Джесіка

Джесіка, яка стала зіркою одинадцятого сезону також є феєю краси, адже працює вона косметологом. Тобто, як і Марина робить шкіру дівчат і жінок більш здоровою та красивою. І сама не відстає, бо Джесіка виглядає дуже доглянутою.

Тож, як можна побачити, всі феї краси, які сьогодні стали героїнями нашого матеріалу абсолютно різні. Вони мають різний вигляд, смаки та погляди на красу. Але всі втрьох пов’язані з цією сферою жіночих необхідних ритуалів і процедур.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.