Відомо, що Володимир та Олена мають двох дітей, старшу дочку Олександру, якій вже 19 років, а також 10-річного сина Кирила. Діти не прагнуть публічності, навіть навпаки не хочуть бути мішенню для ЗМІ. Адже у нашому світі діти впливових людей завжди викликають до себе неймовірну кількість уваги. Саме через це бажання виходити у світ у дітей президента немає.
![Олена Зеленська розповіла, як навчаються її діти під час війни](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2022/09/rodzel.jpg)
Хоча раніше, коли Олександра була маленькою, вона брала активну участь у різних шоу. Наприклад, приходила на “Розсміши коміка” й виграла гроші. Тоді у ролі суддів були якраз Володимир Зеленський та Євген Кошовий. Також Саша ще кілька разів з’являлась на публіці, але коли дівчина виросла, почала цього соромитись і припинила свої публічні виходи. Саме через це фотографій президентської доньки важко знайти.
![Саша Зеленська на Розсміши коміка](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/05/sasha-zelenska-liga-smihu-1400x787.png)
Відомо, що зараз дівчина навчається в київському університеті та вивчає юриспруденцію. І головне те, що дівчина задоволена і попри свої страхи знайшла собі друзів у ВНЗ. Про це в одному зі своїх інтерв’ю розповіла перша леді.
“Мені здається, що обрала вона вдало, тому що їй подобається, і це їй “заходить”. Це йде м’яко, без напруги. В неї виходить. Тому сподіваюся, що вона продовжить цю свою дорогу. Але ми не тиснули на неї, тому що я пам’ятаю, як у мене майже не було вибору під час вступу” – зізналась Олена.
А ось молодший син Кирило навчається у школі. Хлопець також не є публічним і йому вистачає того, що його батьки завжди зайняті своїми робочими справами, які майже завжди на виду. У школу хлопець ходить в Києві, тобто, ніхто нікуди не поїхав під час війни, хоча вони могли б.
![Родина Зеленських](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/07/5f3ba94b-7b7e-4922-8191-d2a2c164754a.jpeg)
Кирило нині вже добре розбирається з питаннями військових озброєнь і при зустрічах обговорює це зі своїм батьком. Тобто, замість ігор, хлопець має інші захоплення, адже він у цьому живе. На жаль, дитинство зараз інше у дітей, тож і Кирило піддається цьому.