19-річна Олександра і 10-річний Кирило: як виглядають діти Зеленських та чим вони займаються

Після того, як Володимир Зеленський став президентом, він став цікавити публіку ще більше, ніж за часів "Кварталу", а також його родина та діти, які взагалі не є публічними.

Відомо, що Володимир та Олена мають двох дітей, старшу дочку Олександру, якій вже 19 років, а також 10-річного сина Кирила. Діти не прагнуть публічності, навіть навпаки не хочуть бути мішенню для ЗМІ. Адже у нашому світі діти впливових людей завжди викликають до себе неймовірну кількість уваги. Саме через це бажання виходити у світ у дітей президента немає.

Олена Зеленська розповіла, як навчаються її діти під час війни
Де навчаються діти Зеленських під час війни

Хоча раніше, коли Олександра була маленькою, вона брала активну участь у різних шоу. Наприклад, приходила на “Розсміши коміка” й виграла гроші. Тоді у ролі суддів були якраз Володимир Зеленський та Євген Кошовий. Також Саша ще кілька разів з’являлась на публіці, але коли дівчина виросла, почала цього соромитись і припинила свої публічні виходи. Саме через це фотографій президентської доньки важко знайти.

Саша Зеленська на Розсміши коміка
Саша Зеленська на Розсміши коміка

Відомо, що зараз дівчина навчається в київському університеті та вивчає юриспруденцію. І головне те, що дівчина задоволена і попри свої страхи знайшла собі друзів у ВНЗ. Про це в одному зі своїх інтерв’ю розповіла перша леді.

“Мені здається, що обрала вона вдало, тому що їй подобається, і це їй “заходить”. Це йде м’яко, без напруги. В неї виходить. Тому сподіваюся, що вона продовжить цю свою дорогу. Але ми не тиснули на неї, тому що я пам’ятаю, як у мене майже не було вибору під час вступу” – зізналась Олена.

А ось молодший син Кирило навчається у школі. Хлопець також не є публічним і йому вистачає того, що його батьки завжди зайняті своїми робочими справами, які майже завжди на виду. У школу хлопець ходить в Києві, тобто, ніхто нікуди не поїхав під час війни, хоча вони могли б.

Родина Зеленських
Родина Зеленських

Кирило нині вже добре розбирається з питаннями військових озброєнь і при зустрічах обговорює це зі своїм батьком. Тобто, замість ігор, хлопець має інші захоплення, адже він у цьому живе. На жаль, дитинство зараз інше у дітей, тож і Кирило піддається цьому.

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.