Після переїзду до Лондона Фреймут потрапила в скандал через “недоречну” лекцію: “Свята жінка, слів немає”

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут організувала зустріч, тема якої викликала скандал в українському суспільстві. Що сталося? Дізнайтеся в нашій статті.

Як відомо, після 24 лютого Ольга Фреймут разом зі своїм чоловіком Володимиром Локотко та двома дітьми евакуювалася за кордон. Родина обрала для життя Лондон. Телеведуча швидко знайшла там роботу і стала створювати статті про Україну англійською мовою.

Фреймут зустріла Дурнєва і Дантеса у Лондоні
Ольга Фреймут потрапила в скандал

Старша дочка телеведучої Злата тим часом отримує освіту в Сполучених Штатах Америки. Сім’я постійно на слуху, хоча майже не з’являлася в Україні за ці півтора роки. А от анонс лекції від Ольги у Львові наробив дуже багато шуму.

Ольга Фреймут потрапила в скандал

Так, днями зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram повідомлення про те, що усі бажаючі зможуть придбати квитки на її лекцію, яка буде присвячена манерам під час війни. Ольга збиралася розповісти своїм читачам про нюанси поведінки у часи, коли люди найбільше вразливі та знервовані. Зароблені кошти Ольга запланувала передати на благодійність. Однак навіть сам допис викликав дуже багато суперечок, дискусій і відвертої  критики у сторону зірки.

Ольга Фреймут потрапила в скандал. Скріншот коментарів під публікацією зірки
Ольга Фреймут потрапила в скандал

Користувачі масово почали залишати у коментарях заклики приїхати у ті міста, які найбільше потерпають від війни. Мовляв, місцеві можуть самі навчити Ольгу Фреймут поведінці. Телеведуча не стала реагувати на емоційні відгуки своєї аудиторії.

Нагадуємо, що останні декілька років Ольга Фреймут взагалі не працювала на телебаченні. Зірка присвячували свій час маленьким дітям, а гроші заробляла здебільшого за допомогою власного блогу, видавництва та тих самих лекцій.

Ба більше, телеведуча навіть розповіла про те, що це набагато вигідніше, ніж робота на телебаченні. Зі своїм чоловіком зірка жила у передмісті у розкішному будинку. Не дивлячись на свою віддаленість від України, Ольга продовжувала займатися популяризацією різноманітних закордонних книжок в Україні, давала короткі інтервʼю та коментарі. Примітно, що українці, які зараз знаходяться у Великобританії вже просять знаменитість зробити декілька лекцій саме там.

spot_img

Схожі статті

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.

Всі називають її розлучницею, а Мірзоян – бусінкою: що пережила у житті Тоня Матвієнко, який “стукнуло” 43

Доньці легендарної співачки Ніни Матвієнко Антоніні виповнилося 43 роки. Як привітали її рідні? Про що мріє співачка? І чим займалася сьогодні? Читайте далі у матеріалі