На кого Захур проміняв екс-дружину Камалію? Мільярдер обрав ту, яка з’явилася в його житті набагато раніше

Найбагатша співачка України Камалія ще 2 роки тому була неймовірно щаслива у своєму шлюбі, хизувалися коханим чоловіком і навіть не підозрювала, що на неї чекає далі.

Протягом свого шлюбу довжиною в 20 років Камалія та Захур дали безліч ексклюзивних інтерв’ю, в яких розповідали про свій побут, хобі, розваги, традиції, а також стосунки з найближчими родичами. Так, під час однієї  з таких розмов з журналістами Мохаммад зізнався, що в нього є діти від попереднього шлюбу — Арман і Таня. І якщо хлопець доволі легко і швидко знайшов спільну мову зі своєю мачухою, то його дочка, яка всього на 4 роки молодша за співачку, не змогла цього зробити. Їй не вдалося подружитися з жінкою і через 20 років ця ситуація так і не змінилася.

На кого Захур проміняв екс-дружину Камалію

Камалія приїхала до України з-за кордону разом із екс-чоловіком
На кого Захур проміняв екс-дружину Камалію

2022-го Камалія та її чоловік розповіли журналістам, що співачка постійно свариться з падчеркою, яка прийняла їх у себе у Великобританії. Причина — війна. Хоча Таня Захур не підтримує дії російської федерації, її матір — росіянка, і саме це провокувало жінок на постійні конфлікти, так як Камалія у своїх публікаціях на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нелестиво відгукувалася про жителів росії.

Бізнесмен став на сторону своєї дочки і не підтримав дружину. Через півроку зірка повідомила, що вони розлучаються і не стала приховувати, що велику роль у цьому питанні зіграла ситуація, в якій Мохаммад Захур поставив примхи своєї дочки вище, ніж розбите серце коханої дружини.

На кого Захур проміняв екс-дружину Камалію

Таня — непублічна людина. Вона тримає свою клініку краси у Лондоні, будує бізнес, має розкішний будинок і коханого чоловіка. Про співачку вона ніколи не говорила публічно, не давала жодних інтерв’ю і навіть доволі стримано поводиться в соціальних мережах.

На відміну від свого рідного брата, вона не захотіла жити в Україні і пов’язала себе з індустрією краси в Європі. Особистість її матері досі залишається загадкою, адже раніше фанати вважали, що вона взагалі пакистанка. Таке враження склалося через коментар підприємця про те, що його батьки слідували традиціям, коли одружували його, а тому до невістки були сильно прив’язані.

spot_img

Схожі статті

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.

Всі називають її розлучницею, а Мірзоян – бусінкою: що пережила у житті Тоня Матвієнко, який “стукнуло” 43

Доньці легендарної співачки Ніни Матвієнко Антоніні виповнилося 43 роки. Як привітали її рідні? Про що мріє співачка? І чим займалася сьогодні? Читайте далі у матеріалі