“На третє коло”: Оля Полякова вразила зізнанням про нову вагітність та майбутнє поповнення в сімʼї

Як відомо, Оля Полякова є матір'ю двох прекрасних дівчат, але нещодавно виконавиця подала своїм шанувальникам реальну надію на те, що в сім'ї станеться чергове поповнення.

Знаменита українська виконавиця Оля Полякова може похизуватися двома спадкоємцями-красунями, які виросли абсолютними її копіями. Втім, в старшій Марії вже проглядаються риси її батька Вадима Буряковського, які доволі виразні та експресивні.

Оля Полякова неодноразово говорила, що народжувати більше не збирається, але нещодавно дала ексклюзивне інтерв’ю Дмитру Гордону, в якому вразила неочікуваним зізнанням щодо майбутньої вагітності.

Оля Полякова вразила зізнанням про нову вагітність

Оля Полякова розказала про побачення в 15 років, яке закінчилось двома тижнями в лікарні
Оля Полякова вразила зізнанням про нову вагітність 

Виявляється, зірка не відкидає, що знову стане матір’ю. Відповідне зізнання з’явилося в інтернет-виданні “ГОРДОН”.

“Про дівчаток твоїх хочу поговорити. У тебе двоє дівчат”, – звернувся до співачки журналіст .

“Поки що двоє”, – відповіла Оля Полякова.

“Що – Оля може піти на третє коло?” – уточнив Дмитро Гордон.

“Ти знаєш, життя бентежне. Я просто ніколи не говорю “ні”. Пару разів у житті я казала “ні” і було “так”, – поставила крапку у питанні співачка.

Примітно, що ще рік тому артистка переживала серйозну кризу у стосунках зі своїм чоловіком Вадимом. Подружжя звикло жити окремо, і не змогло одразу ж повернутися у минуле русло.

За словами Полякової, відбулася не одна сутичка, перш ніж вони змогли знову знайти спільну мову. Але ще декілька років тому артистка також хизувалися своїм вмінням підкорювати свого чоловіка. Зірка розповідала про такі собі ігри, в яких вона грає жертву, чим будить інтерес у Буряковського до неї.

Цілком імовірно, що артистці знову знадобилися її знання і вона змогла знайти те саме полум’я у взаєминах з коханим. І можливо саме тому зараз виконавиця спокійно говорить про те, що не впевнена, що більше не народить малюка.

До речі, 2-а вагітність артистки пропала на русский під її кар’єри. Співачка набрала вагу, після чого довго її позбавлялася, але зараз згадую ці часи зі сміхом. Мовляв, отримала неймовірний та неповторний досвід.

Схожі статті

Колишня дружина Володимира Остапчука розповіла про нового чоловіка в її житті: “Дуже милий моєму серцю”

Колишня дружина знаменитого українського телеведучого Володимир Остапчука Христина Горняк розповіла про нового чоловіка у своєму житті. Усі деталі в статті.

Старший на 10 років: з’явилося фото нового “покровителя” Мішель Андраде, якого вона ретельно приховує

Скандальний блогер розкрив головну таємницю колишньої підопічної Потапа співачки з бельгійським корінням - Мішель Андраде. Вона старанно приховувала це. Деталі нового роману артистки.

Ярославський не пасе задніх після того як Мартиновська закрутила новий роман: “Прийшлось знайти іншу й собі”

Поки Мартиновська ділилася подробицями нових стосунків, Ярославський не гаяв часу та продемонстрував шанувальникам світлину зі своєю обраницею. Такого підписники фотоблогу не очікували побачити.