Ані Лорак відреагувала на заяву колишнього чоловіка про причини розлучення з новою дружиною: “Зрадив”

Відома російська співачка Ані Лорак вперше відреагувала на заяви свого колишнього чоловіка Мурата Налчаджиоглу, пов'язані з чутками про його розлучення.

До сімейного щастя колишній чоловік Ані Лорак рухався дуже довго. Мурат Налчаджиоглу невдовзі після розлучення зі співачкою зійшовся з красунею-українкою Лілією Реус, яка професійно займається макіяжем. Візажистка одразу ж сподобалася публіці, здебільшого через те, що дуже нагадувала саму Кароліну. Як ніяк, але в артистки не тільки багато хейтерів, але так само відданих фанатів.

Ані Лорак відреагувала на звернення екс-чоловіка щодо розлучення

Як виглядає друга дружина Налчаджиоглу Лілія Реус: копія Ані Лорак
Ані Лорак відреагувала на звернення екс-чоловіка щодо розлучення

Стосунки цієї пари не були безхмарними. Мурат та Лілія навіть якось розставалися. Відбувалося це 2021-го, коли активно пліткували про примирення бізнесмена зі співачкою. Колишня пара ніжно обнімалася на святі у Філіпа Кіркорова, а пізніше провела чарівний уікенд на яхті. Але після повернення Мурат вирішив зійтися саме з Лілією, а через декілька місяців зробив їй пропозицію руки і серця у Туреччині, після того, як познайомив красуню зі своїми родичами.

Але весілля сталося лише через 2 роки, імовірно відкладене через події в країні. Мурат одружився знову влітку 2023-го, декілька місяців тішив мережу романтичними знімками, заявляв, що його падчерка йому як рідна, як раптом поповзли чутки про розлучення. І не на пустому місці, адже пара повидаляла статуси одружених на особистих сторінках в соціальній мережі Instagram, а також позбавилася від спільних фотографій.

Після новини про розрив Мурат взагалі ніяк не реагував на плітки навколо його сімейного життя, не спростовував чутки, а пізніше лише декілька разів попросив сторонніх людей нелісти у його стосунки. Так і нещодавно він зробив публікацію, в якій заявив, що не хоче, або це торкалося його дочки, поділився певними припущеннями щодо причин розлучень, але так і не сказав, що відбувається з ним та його обраницею.

Найдивнішим є те, що Ані Лорак залишила вподобайтеся на цьому дописі, хоча після його возз’єднання з Лілією, вона жодного разу не реагувала на контент чоловіка.

Схожі статті

Колишня дружина Володимира Остапчука розповіла про нового чоловіка в її житті: “Дуже милий моєму серцю”

Колишня дружина знаменитого українського телеведучого Володимир Остапчука Христина Горняк розповіла про нового чоловіка у своєму житті. Усі деталі в статті.

Старший на 10 років: з’явилося фото нового “покровителя” Мішель Андраде, якого вона ретельно приховує

Скандальний блогер розкрив головну таємницю колишньої підопічної Потапа співачки з бельгійським корінням - Мішель Андраде. Вона старанно приховувала це. Деталі нового роману артистки.

Ярославський не пасе задніх після того як Мартиновська закрутила новий роман: “Прийшлось знайти іншу й собі”

Поки Мартиновська ділилася подробицями нових стосунків, Ярославський не гаяв часу та продемонстрував шанувальникам світлину зі своєю обраницею. Такого підписники фотоблогу не очікували побачити.