Марічка Падалко здивувала правдою про свого єдиного сина від Єгора Соболєва: не хоче асоціюватися з батьками

Знаменита українська телеведуча Марічка Падалко вперше розповіла про те, яким насправді виріс її старший син. Публікація була створена на честь його дня народження.

Марічка Падалко неодноразово розповідала про те, як свого часу мріяла стати матір’ю. Однак, поруч я з нею не було чоловіка, якого вона бачила у ролі батька своїх дітей. І врешті-решт їй зустрівся Єгор Соболєв, який ідеально підходить їй в усьому.

Марічка Падалко зізналася, що помітила у цій зустрічі доленосний сенс. І мала рацію, адже через рік в неї народився первісток.

Марічка Падалко розповіла, яким виріс її єдиний син від Соболєва

Син Марічки Падалко показав, як зараз виглядає його батько-військовий
Марічка Падалко розповіла, яким виріс її єдиний син від Соболєва

Зараз хлопцю вже 17 років. Він вступає у абсолютно нову еру свого життя. Хлопець буде отримувати вищу освіту, будувати своє майбутнє, робити внесок у розвиток України. Хлопець виріс справжнім патріотом, і це не дивно, адже зараз його батько захищає країну, а матір працює в інформаційній сфері, де також приділяє велику кількість своєї уваги саме державі.

І хоча потужні зв’язки та родина зазвичай дуже допомагають у кар’єрному зрості, зараз хлопець намагається робити все, аби його не асоціювали з відомими батьками. Про це Марічка розповіла у новій публікації на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, яку присвятила саме сину.

Такі позиції є просте пояснення, адже зіркові діти часто потрапляють у ситуацію, коли фігури їхніх батьків повністю їх затьмарюють, спадкоємців порівнюють з ними, а також звинувачують у недостатній кількості таланту для того, щоб знаходитися в медійні сфері. І хоча зіркові спадкоємці часто справляються з даним тиском, він все одно приносить масу незручностей.

Ба більше, інколи складається так, що діти взагалі не бажають бути медійними, однак увага публіки все одно їх переслідує, не даючи шансу будувати приватне життя.

Яка доля чекає на первістка Марічки Падалко поки що невідомо. Але зрозуміло, що він готовий працювати з аудиторією, вміє це робити, і при цьому не хоче отримувати протекцію своєї сім’ї у даному питанні.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.