ТОП-5 україномовних YouTube-каналів, на які варто звернути увагу: дивись своє – прокачуй знання

Насправді останнім часом контент українських та україномовних каналів на YouTube дуже зріс, оскільки хтось втратив роботу на телебаченні та вирвемо піти іншим шляхом. Так, з’явилось багато цікавинок.

Розмова

Канал Розмова

Автором та ведучим каналу Розмова є екс-телеведучий Сергій Лиховода. Під час війни чоловік створив авторську передачу, куди запрошує різних знаменитостей на інтерв’ю, які виходять надзвичайно відвертими. Цей канал порівнюють з Юрієм Дудем, тільки шоу Лиховоди є суто україномовним контентом.

Подкаст Терапія

Канал Подкаст терапія

Женя Яновський та Спартак Субота створили авторський подкаст, який допомагає людям розібратися в питаннях психології та життя. Дуже корисний контент, який вартує уваги. До того ж одним з його спікерів Спартак – є доктор наук. А Женя актор, який тягне випуски своєю харизмою та цікавими питаннями й підсумками.

Леви на джипах

Канал Леви на джипах

Це дуже розважальний контент, тут, хлопці та дівчата створюють різноманітні шоу, що підіймають настрій та бойовий дух українців. В їх арсеналі всім відомі шоу “Підкати” та “Відшиви” за участю українських знаменитостей.

Дорослі дівчата

Канал Дорослі дівчата

Ведуча Маша Єфросиніна та співачка Оля Полякова знімають спільне шоу, яке допомагає українським дівчатам розібратися у своїх питаннях стосовно відносин з чоловіками або з самими собою.

На часі

Канал На часі

Журналістка Аліна Доротюк зробила власний канал на YouTube, де бере відверті інтерв’ю в українських зірок. А такі речі завжди цікаво подивитися, до того ж зараз. Діалоги відбуваються виключно українською та наповнені глибоким сенсом.

Популярне зараз

Схожі новини