Важливо не те, скільки ми їмо, а що саме ми їмо. Оскільки, кожен продукт містить свою калорійність, поживні речовини та вітаміни. З’ївши чогось не багато, але калорійного, можна бути ситим до самого обіду. До того ж, не “роздувши” свій шлунок такою їжею. На сніданок краще всього вживати білок, овочі та якісь вітаміни.
Це можуть бути курячі яйця, що приготовлені в будь-якому вигляді. Нині існує безліч способів їх приготування: варені, пашот, омлет, яйця у фритюрі, скрембл, фріттата чи “кокот”. До них чудово підійде салат із свіжої капусти, помідори чи огірки. А ще, сир фета, томатний сік. Замість яєць можна вживати й інший білок — м’ясо.
Чого не варто їсти на сніданок, це макарони чи спагеті. Від такої їжі голод “прокинеться” вже через годину. Краще замінити макарони на лаваш у який можна загорнути лосось, сир чедр, або пармезан, і злегка обсмажити його на пательні. Така їжа не лише наситить організм безліччю корисних амінокислот, а ще й подарує насиченість до самого обіду. Так само замість риби в лаваш можна покласти фарш.
Не погано насичує й смакує на сніданок картопляне пюре до якого можна додати шматочок м’яса, різні овочі, або морську рибу, попередньо запечену в духовку. По-перше, картопля, це овоч. І все одно, це краще за будь-які макарони чи тісто. У всякому випадку, це менше вплине на те, щоб ріс жир в області живота. Чудовий перекус є й кава з чорним, або молочним шоколадом (але якісним). Це теж може подарувати ситність на дві, а то й три години часу. Навіть кілька шматочків звичайного сала та цілозерновий хліб на сніданок може втамувати будь-яке бажання поїсти ще щось аж до самого обіду. Додати до такого бутерброду можна також помідори чи огірки.