Медики назвали ознаки того, що людина вже перехворіла коронавірусом

Британські медики виділили кілька ознак того, що людина вже перехворіла коронавірусом, можливо, не знаючи цього.

Іноді COVID-19 протікає безсимптомно, однак це не означає, що й без негативних наслідків для здоров’я.

Згідно з дослідженням вчених з Оксфордського університету, серед ознак того, що людина вже перехворіла коронавірусною хворобою, не підозрюючи про це – втома і болі в животі.

У разі безсимптомного перебігу COVID-19, який людина може перенести «на ногах», не здогадуючись про хворобу, коронавірусна інфекція може проявлятися ознаками, які сприймалися як незначне нездужання, що не викликає тривоги.

Британські вчені виділили кілька ознак того, що людина вже перехворіла коронавірусною хворобою, не здогадуючись про це.

Біль в животі. Небезпечний симптом, його поява може вказувати на те, що в нижніх частинах легень йде запальний процес.

Діарея. Ще китайські медики зауважували, що серед 200 осіб, які першими інфікувалися коронавірусом, у половини було дане порушення.

Втома. Людина може списувати втому на якісь власні обставини, але насправді втома і апатія свідчать про інтоксикацію організму через коронавірус.

Кон’юктивіт. Печіння, почервоніння, свербіж і скупчення гною в куточках очей – ознаки ураження слизової при легкій формі перебігу інфекції. Часто люди не звертають уваги на це, вважаючи симптом результатом ГРВІ або тривалого сидіння за комп’ютером.

Варто зазначити, що багато медиків насторожено ставляться до такого перебігу коронавірусу, що не викликає типових ознак у вигляді підвищення температури, кашлю, лихоманки, втрати нюху, адже дані симптоми означають реакцію імунної системи на інфекцію. На їхню думку, «безсимптомні» пацієнти ризикують зіткнутися з непередбачуваними наслідками, якимись порушеннями, які можуть дати знати про себе пізніше.

Якщо у вас проявлялися декілька з цих симптомів протягом останніх місяців, варто перевіритися на наявність антитіл проти коронавірусу в організмі.

Схожі статті

Новини здоров’я: вчені провели лабораторне дослідження – у кліщів є “улюблена” група крові

Дуже довго вчені не могли зрозуміти, за якими саме алгоритмами працює природа кліщів, з якими ми так не хочемо зіштовхуватися у повсякденному житті.

Корисніша за лосося, дешевше за скумбрію: дієтологи назвали рибу №1 для здоров’я

Її можна знайти майже в кожному магазині, і коштує вона зовсім небагато. Але дієтологи називають цю рибу однією з найцінніших. У ній багато білка та корисних жирів. Ідеальне харчування на кожен день.

Сироп від кашлю можна знайти в лісі, але йти по нього слід уже зараз: до 1 червня

Цей засіб повністю натуральний, а зберігати його можна у погребі чи в холодильнику. Зробити зараз, а користовуватися протягом усієї осені та зими. Їсти можуть навіть діти!

Шкода, замаскована під користь: 3 рослинні олії, які не варто купувати навіть зі знижкою

Деякі рослинні олії тільки здаються хорошими. А насправді від них не те що користі для здоров'я немає, а деколи навіть навпаки. Дієтологи розповіли про те, які види олії краще обходити стороною.

Правила гігієни, про які ніхто не знає: чи обов’язково митися щодня, щоб бути чистими?

Чи потрібно людині митися щоденно? Дехто вважає, що обов'язково, та всіляко дотримується цього. Інші ж впевнені, що це зайве. Тож спеціалісти пояснили, як необхідно робити насправді.

Смачний натуральний чай із полуничного листя: 3 причини заготовити його на зиму

Мабуть, у світі нема людей, які б не пили чай. Але не всі знають, що його можна не купувати, а робити самостійно. Причому він буде навіть смачнішим та ароматнішим, ніж магазинні.