Маленька хитрість королеви: стало відомо, що робить Кейт Міддлтон, щоб її волосся блищало

Англійська аристократія завжди відрізнялася відмінним стилем та бездоганним смаком. Що робить Кейт Міддлтон, щоб її волосся блищало? Виявляється, її секретом може користуватися кожна жінка, навіть не маючи мільйонних статків.

Що робить Кейт Міддлтон, щоб її волосся блищало? Багато хто ламав голову, як в однієї з найпопулярніших жінок Британського королівства завжди зберігається ідеальна укладка. При цьому, видно, що герцогиня не носить перук та і взагалі має звичку вбиратися у доступні кожному бренди.

Вишукана скромність: ось друге ім’я аристократки.

Що робить Кейт Міддлтон, щоб її волосся блищало?

Що робить Кейт Міддлтон, щоб її волосся блищало?

Звісно жінку такого рівня не розгулює по палацу перед свекрухою у бігудях та не шукає самотужки в аптеках копієчні засоби. Кейт має особистого стиліста. Річард Уорд справжній чарівник, але й герцогиня знає, що потрібно її шевелюрі.

По-перше, Міддлтон користується строго безсульфатним шампунем. Він не пересушує пасма та ніжно очищує шкіру голови. По-друге, перед виходом у світ аристократка відвідує перукаря, аби прибрати небажані посічені кінчики. Об’єм волоссю додається за допомогою гребня. Цікаво, що частіше на публіці її можна побачити із зібраною косою. Аби не шкодити шевелюрі агресивним лаком, пишні локони збирають у майже невидиму сіточку, верхні прядки злегка підчісують біля кореня та акуратно укладають у загальну зачіску.

Що робить Кейт Міддлтон, щоб її волосся блищало?

Та найголовніше те, що родичка Єлизавети ІІ ретельно слідкує за своїм харчуванням. Їсть маленькими порціями та дотримується 3-х годинного інтервалу між прийомом страв. Також стежить за водним балансом. 1,5 літри води на добу — золоте правило знаменитої британки. Уникає у повсякденному раціоні пересмаженого м’яса, копченої риби.

Проте, є маленька таємниця у герцогині. Виявляється вона дуже любить піцу з пепероні, але утримується від цього гастрономічного задоволення.

Тож тепер зрозуміло: все, що робить Кейт Міддлтон, щоб її волосся блищало, може повторити навіть звичайна українка. Сподіваємося досвід аристократки надихнув вас на нові звершення у сфері краси.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини