Просто додай це у шампунь: блискуче і гладке волосся без посічених кінчиків гарантовано – є у кожній аптеці

З давніх-давен головним атрибутом жіночої вроди було розкішне та здорове волосся. Сьогодні жінки витрачають багато часу та коштів, аби їх шевелюра була блискуча, шовковиста та без посічених кінчиків. На якість на стан волосся впливає багато зовнішніх чинників: спека або навпаки, морози, неякісний шампунь або інші засоби догляду за волоссям, вкладання зі стайлінгом, накрутка плойками або вирівнювання прасками. Все це провокує появу посічених кінчиків, через які волосся виглядає тьмяним та недоглянутим. Професійні маски та шампуні можуть серйозно вдарити по гаманцю та не кожна може собі дозволити дорогі засоби.

Спосіб завивки волосся без плойки
Блискуче і гладке волосся без посічених кінчиків

Але не треба впадати у відчай та хапатися за ножиці, якщо ваша шевелюра втратила блиск та має посічені кінчики. Зробити шампунь, не гірше ніж у професійних перукарнях, можна й у домашніх умовах. Варто лише додати у нього простий інгредієнт, який можна купити в кожній аптеці за копійки.

Щоб отримати гладеньке волосся без посічених кінчиків, достатньо додати у ваш  повсякденний шампунь рідкий гліцерин. Середня ціна пляшечки цього засобу коштує в аптеці близько 30 грн. Гліцерин має пом’якшувальну дію та сприятливо впливає на стан волосся. Шампунь з цим засобом пом’якшить та зволожить ваші локони, надасть блиску та гладкості прядкам та захистить від ламкості й посічених кінчиків. Але це не всі плюси, які ви отримаєте, якщо регулярно почнете використовувати шампунь з гліцерином. Засіб позбавить вас лупи та допоможе зменшити жирність шкіри голови. Волосся стане слухняним, перестане пушитися, а також прискориться його ріст.

Блискуче волосся без посічених кінчиків
Блискуче і гладке волосся без посічених кінчиків

Але не треба додавати всю пляшечку гліцерину у шампунь. Достатньо їх змішати у пропорції 2:1, де дві частини буде шампунь, та помити голову звичним для вас способом. Також гліцерин можна додавати у маски для волосся, але перед використанням обов’язково необхідно провести тест на відсутність алергічної реакції, нанісши невелику кількість засобу на шкіру. У разі виникнення почервоніння чи висипання, слід відмовитись від використання гліцерину та звернутись до лікаря.

Нагадаємо, що отримати гладеньке волосся без посічених кінчиків можливо, якщо використовувати засоби для догляду на регулярній основі. Бажаємо краси та здоров’я.

Схожі новини