Понеділок, 8 Березня, 2021

У Жовкві загинуло двоє пацієнтів: МОЗ перевірить усе наявне обладнання в лікарнях

На Львівщині, у Жовківській районній лікарні через вимкнення електроенергії у реанімації померли двоє пацієнтів. Історія про те, що, де тонко – там і рветься.

Як стало відомо, заходи, які вживали лікарі – спроба зробити пацієнтам вентиляцію легень вручну, виявилися неефективними.

Високопосадовець також повідомив, що у лікарні був аварійний дизель-генератор, який не спрацював.

На місце скерована спеціальна комісія, яка буде розбиратися з усіма обставинами і причинами, що призвели до трагедії.

“Через відключення електропостачання в Жовківській районній лікарні двоє пацієнтів, які перебували на апаратах штучної вентиляції легенів, померли. Лікарі боролися за їх життя за допомогою мішка Амбу. Однак врятувати, на жаль, не вдалося”, – написав він.

У лікарні
У лікарні

А тим часом усе наявне обладнання перевірять у всіх українських лікарнях.

Зі слів голови Львівської ОДА Максима Козицького, в районній лікарні м. Жовква є два дизельні генератори, один з яких, з невідомих поки що причин, під час відключення електроенергії, знаходився у гаражі лікарні і не був готовий до роботи.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367(Службова недбалість)і ч. 2 ст. 119(Вбивство через необережність)УКУ.

Треба сказати, що відключення електроенергії у лікарнях є типовим явищем, про яке регулярно розповідають хворі, яким довелося лікуватися стаціонарно. Приміщення лікарень старі і, відповідно, електрична проводка не розрахована на ті потужності, які у час пандемії доводиться задіювати. Ось і виходять з ладу.

Випадок у Жовкві це історія про те, що, де тонко – там і рветься. Жаль тільки, що стара, як світ,  життєва істина знову підтвердилася ціною двох людських життів.

Поділіться статтею

Андрій Данилко та Інна Білоконь

Андрій Данилко та його “дружина” Інна Білоконь гайнули разом на відпочинок: не можуть один без одного

Колись Андрій Данилко натякнув на те, що мав стосунки з партнеркою. Що між ними зараз?
Ксенія Мішина

Екс-холостячка Ксенія Мішина перефарбувалась у блондинку і позбулася довгого волосся: схожа на чоловіка

Ксенія Мішина здивувала своїх шанувальників нереальним перевтіленням.

Популярне

Останні новини