Довгожителі знають – чи можна їсти смажену шкірку риби? Запам’ятайте раз і назавжди

Дієтологи розповіли все про смажену й не тільки смажену шкірку від риби. Питання того, чи варто її куштувати, чи краще викидати, з'ясовано. Відповідь в матеріалі.

В Україні чимала кількість людей відмовляється й просто не їсть смажену шкірку від їжі. Хтось оперується тим, що в ній накопичується чимала кількість жиру під час самого смаження, а хтось взагалі думає, що вона просто токсична. Відмовляються їсти шкірку від риби ще й тому, що це просто не естетично. Приємніше й набагато краще вживати суто саме м’ясне філе риби, ніж ту шкірку. Адже, їсти м’ясо риби — це солідно, а ось шкірку — якось це дуже по простому.

За словами дієтологів, куштувати, або не куштувати шкірку від риби це справа суто смаків і вподобань самої людини. Це стосується не лише шкірки від риби, а й шкірки з курячого філе, індички, качки. Немає жодних підтверджених досліджень того, що в шкірці від риби чи м’яса можуть міститися якісь шкідливі речовини. Більш жирною, ніж м’ясо, шкірка дійсно може бути, якщо під час маринування її рясно змастили олією. Але, вона не може бути токсичною.

Дієтологи розповіли, чи варто їсти смажену шкірку від риби
Дієтологи розповіли, чи варто їсти смажену шкірку від риби

Утім, є інформація про те, що в такій морській рибі, як королівська скумбрія та тунець, може міститися ртуть. Але слід врахувати, що в такому разі ця речовина є не лише в самій шкірці, а й у самому м’ясі також. Тобто, ртуть в цілому накопичується в рибі, а не лише в шкірці.

Ще одне питання, яке постає, це те, як саме вирощують та чим годують рибу в штучних умовах. Наприклад, до їхнього харчування можуть додавати антибіотики. Але навіть ці речовини розподіляються по всьому організму риби, а не лише збираються суто в шкірці. Якби будь-які шкідливі речовини збиралися лише в шкірці від риби, це було б дуже легко, просто і класно. Тоді б, очистили б рибу від шкірки й були б впевнені, що все інше — екологічно чисте. Але такого варіанту розвитку подій немає.

Схожі статті

Ці 5 страв “ризиковано” замовляти в недорогих ресторанах: пускають в рецепти “неліквід”

Фахівці назвали ТОП-5 популярних ресторанних страв, які варто замовляти лише у перевірених закладах. Одна помилка може коштувати надто дорого!

Залийте окропом хурму – ефект вас приголомшить: проста хитрість, яка завжди працює

Ці способи допоможуть зробити хурму настільки м'якою, що її можна буде їсти навіть ложками. В разі, якщо купована хурма виявилася терпкою та твердою, не слід засмучуватися.

Довгожителі таке не їдять: 5 найгірших для здоров’я морепродуктів, які обожнюють українці

Морепродукти — важлива частина здорового раціону. Проте іноді морські делікатеси можуть впливати на здоровʼя не так чудово, як хотілося б. Розповідаємо, які морепродукти в меню краще не додавати.

Підступна смакота: кому не можна їсти “Шубу” на Новий рік і взагалі – неочікувана відповідь

Хто б міг подумати, що салат "Шуба" насправді може бути зовсім не корисним для більшості людей, а навпаки, шкідливим - кому ж краще не їсти цю страву, щоб уникнути неприємностей.

“Варені яйця” або яєчна дієта: як за 2 тижні скинути 11 кілограмів на “яйцях” + приклад меню

Найчастіше саме жінки вдаються до всіляких дієт, аби схуднути та виглядати у чудовій формі - чи чули ви про яєчну дієту, за допомогою якої можна скинути чималу кількість кілограмів?

Найкраща для здоров’я – не оливкова: яку олію додавати в салати, а на якій смажити

Дієтологи пояснили, як зрозуміти, яка олія краще всього підходить для смаження, а яка для заправки салатів. Важливо знати, що таке температура димлення та вміти відрізняти види олій.