Хлопчик копав тунель під землею впродовж 6 років через образу на маму: що підштовхнуло його до підкопу?

Хтось зачиняється у кімнаті, коли ображається на маму, а хтось риє тунелі.

Нещодавно звичайний іспанський юнак Андреас Канто став справжнім героєм мережі. Справа в тому, що хлопець продовж шести років копав тунель і зробив з нього справжнє приміщення.

З чого почалася історія?

Ця історія почалася, коли хлопцю було лише 14 років. Андрес дуже хотів вийти погуляти з друзями і обрав для цієї події новий спортивний костюм. Його мама не дозволила вийти у такому вигляді і наказала йому перевдягтися. Хлопець розлютився і зачинився в кімнаті, а потім вирішив зробити підкоп. Так розпочалася його пригода.

Андреас на сходах свого тунелю.

Згодом хлопець почав виливати увесь свій гнів саме на копання. Кожен день ввечері він витрачав свій час на те, щоб збільшити тунель. Згодом до нього приєдналися і друзі. Хлопці спочатку зробили одне приміщення, а потім додалося інше.

Підкоп Андреаса.

Зараз тунель виглядає як повноцінна квартирка у землі. У хлопця є спальня та зала. Там вони проводять свій час. І звісно ж вона прикрашена різноманітними тінейджерскими штуками.

Зараз головному герою статті вже 20 років, але він все ще продовжує кружляти навколо свого творіння. Також варто додати, що хлопці почали навіть застосовувати технології у своїй справі. На маму він давно не ображається, але його хатинка досі є для нього головною.

Андреас Канто.

До речі, під час дощу там не солодко. Уся вода стікається до низу, а також заповзають різноманітні комахи та земноводні. Втім, Андреаса це не засмучує і він обожнює своє свій особистий простір, які він влаштував на подвір’ї.

реклама

Поділіться статтею

У синів Каті Осадчої та Юрія Горбунова є зведена сестра по татовій лінії

Знайшлася зведена сестра синів Осадчої і Горбунова по татовій лінії: що відомо про таємну дитину шоумена

0
Популярні українські телеведучі Юрій Горбунов і Катя Осадча побудували міцну родину, в якій народилося двоє чудових синів. Виявилося, що у хлопчиків є зведена сестра по татовій лінії. Що відомо про таємну дитину шоумена від першого шлюбу?
Гороскоп на 20 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 20 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку: у цей день покладайтеся лише на себе

Цей день бути наповненим обманом та маніпуляціями. Навіть ви самі можете не помітити, як будете вдаватися до подібних речей, щоб досягти своєї мети. Не забувайте про свої честь, гідність та бажання творити добро. Не ігноруйте голос власної совісті.
Об'явилася колишня наречена Ектора Хіменеса-Браво

Ольгу Мартиновську може посунути інша: як виглядає колишня Ектора Хіменеса-Браво, яку він познайомив з мамою

0
Навколо особистого життя головного судді кулінарного шоу "МастерШеф" Ектора Хіменеса-Браво ходить безліч чуток. Особливо після того, як в мережі заговорили про його роман з колегою по знімальному майданчику Ольгою Мартиновською. Та вона не єдина українка, яка підкорила серце палкого колумбійця.
Молода дружина Віктора Павліка Репяхова зчепилася з його колишньою

Молода дружина Віктора Павліка зчепилася з його колишньою: “Таку вродливу жінку проміняти на Буратіно”

Катерина Репяхова знову потрапила у пастку Лариси Созаєвої. Навколо молодої концертної директорки та Віктора Павліка знову зібралися хмари, а скандал набирає обертів. На чий стороні цього разу буде правда і як Катя буде взаємодіяти з аудиторією, зважаючи на відкритий конфлікт?
Де Руслана Лижичко виховуватиме свого первістка

Вагітна Руслана Лижичко готує дитячу для первістка: житиме в еко-домі з підземним басейном і зимнім садом

Вагітна Руслана Лижичко нещодавно натякнула на майбутнє поповнення в родині. Немаленький вік співачки посприяв тому, що її фанати вже зневірилися у можливості її материнства, але артистка не припиняє інтригувати публіку неодноднозначними натяками та історіями.

Популярне

Останні новини