Пенсіонерка відсудила гроші у супермаркета: випадок, який вартий Книги рекордів України

Судитися з вітчизняним супермаркетом наважиться або наївний, або багатий, або затятий правдолюб. Не відомо до якої з перелічених категорій відноситься пані зі столиці, але факт залишається фактом – суд ухвалив рішення на її користь.

Пригода з  панею трапилася у супермаркеті  на проспекті Лісовому у Києві рік тому, повідомили vesti.ua. Проходячи повз стійку з рослинними оліями, покупчиня послизнулася, упала і вже не піднялася.

Працівники магазину змушені були викликати екстрену медичну допомогу. А персіонерка у  присутності медиків написала скаргу і під розпис передала адміністрації магазину.

Медичне обстеження показало, що у пані зламано кілька хребців і вона потребує оперативного втручання, яке і було здійснене 18 вересня 2019 року.

За весь період лікування жінка витратила 60 тисяч гривень, які позичила у знайомого. Гроші були витрачені на набори кіфопластику і на медикаменти.

Рік у справі тривали засідання. Зрештою, суд визнав винним магазин у тому, що не дотрималися правил і норм гігієни, і присудив виплатити персіонерці 56 тисяч гривень по чеках компенсації за лікування і 20 тисяч грвень за нанесені моральні збитки.

Випадок винятковий тим, що в українському законодавстві немає статті, яка би встановлювала процедуру доведення і способи вирахування ступеня і розміру моральної шкоди. Це завжди є питанням особистої думки адвоката і суду. Тому, на думку  Максима Несмеянова, експерта із захисту прав споживачів, це випадок вартий, щоб його вписали у Книгу рекордів України.

реклама

Поділіться статтею

Екс-дружина Віктора Павліка звинуватила його в смерті сина

Екс-дружина Віктора Павліка звинуватила його в смерті сина: “Він захворів на стресі, що тато пішов до коханки”

Віктор Павлік створив нову родину з Катериною Репяховою минулого року. Публіка не на жарт зацікавилася стосунками артиста, адже він полишив свою третю дружину Ларису, з якою пережив втрату сина. Здавалося, що конфлікт вичерпано, але колишня нагадала про себе дуже неприємною новиною.
Слава Фролова пояснила, де пропадала після завершення Україна має талант

Куди зникла з екранів суддя шоу “Україна має талант” Слава Фролова: “Жила на коробках кілька місяців”

0
Відома українська телеведуча і колишня суддя улюбленого глядачами проєкту "Україна має талант" Слава Фролова перервала мовчання та збентежила мережу новиною. І хоча на екранах зірка вже давно не з'являється, за її життям продовжують слідкувати безліч фанатів.
Ксенія Мішина вдягнула білу фату

Ксенія Мішина вдягнула білу фату – ось чим завершилося примирення з Еллертом: “Зачіска весільна готова”

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт знову разом. Чоловік влаштував коханій романтичний сюрприз і серце холостячки відтаяло. Втім, знаменитості пообіцяли, що не будуть більше активно транслювати історії про їхнє кохання у соціальних мережах, але інтригуюче відео з фатою таки потрапило до фанатів.
Алла Мазур надихнула Марічку Падалко перевірити своє здоров'я

Онкохвороба Алли Мазур зачепила ще одну ведучу ТСН: Марічка Падалко поділилася новинами з кабінету лікаря

0
Відома українська телеведуча Алла Мазур зіштовхнулася з онкохворобою, яку змогла успішно побороти і дати надію усім іншим, що це можливо. Та не лише її зачепив рак. Цього разу на зв'язок з шанувальниками вийшла Марічка Падалко – журналістка теж не стала приховувати від публіки новин про здоров'я.
Людмила Барбір вперше показала маму

Людмила Барбір вперше показала маму: сучасна вродлива жінка, яка вже має зятя, і це не Руслан Сенічкін

Людмила Барбір не надто полюбляє свою публічність. Зірка кожного дня з'являється на телеекранах українців, але своє особисте життя та сім'ю суворо охороняє від уваги оточуючих. Та нещодавно вона зробила виняток і показала свою найдорожчу людину — маму.

Популярне

Останні новини