Як позбутися цвілі на кухні: місця, які негайно потрібно прибрати

Як часто ви дивитесь за свій холодильник? А за раковину чи посудомийку? Розповідаємо про небезпечні місця, де може завестися грибок, який здатен зіпсувати не лише ваші продукти, а й життя.

Навіть якщо ви дуже часто прибираєте свою оселю, це не виключає можливості появи небезпечного грибка. Адже ми рідко звертаємо увагу саме на важкодоступні місця. Про них та багато інших місць, де може завестись грибок розповідаємо прямо зараз.

Цвіль у кухонних шафках та на фартусі

Цвіль у кухонних шафках зазвичай переходить зі стін. Але ще однією причиною цієї проблеми може стати чайник або ж пар від мультиварки. У том час на фартусі цвіль заводиться від залишку їжі та вологи. Такі умови – ідеальні для розвитку небезпечних бактерій і грибка. Тож фартух потрібно мити кожного дня – це в ідеалі, але не обов’язково. Слідкуйте за тим, щоб він був сухим та без залишок їжі. Більше того, якщо мити фартух кожного дня, буде простіше відчистити вид нього бруд, адже жир може сильно в’їдатись у поверхню. У той час волога, яка створюється навколо кухонних шаф, стає основною причиною виникнення грибка. Також цвіль досить часто виникає у шафі, де стоїть посудомийка. Такі місця потрібно мити ретельніше. Як і стільницю навколо раковини і злив. Там також збивається багато вологи.

Цвіль у підставці для ножів та мікрохвильовій печі

Саме у дерев’яній підставці для ніж може розвестись найбільша кількість цвілі. Але складність полягає у тому, що вимити такий засіб просто неможливо. Тож єдиних вихід – не ставити вологі ножі у дерев’яну підставку, лише насухо витерті. Або ж придбайте металеву підставку. Щодо мікрохвильової печі, то тут грибок з’являється через погане прибирання. Тож варто дуже ретельно вичищати залишки їжі, яка випадково там залишилась. Адже категорично заборонено розігрівати їжу в ураженій грибком мікрохвильовій печі.

Цвіль на кухні

Цвіль у холодильнику і біля простіру під холодильником

Причина появи цвілі під холодильним криється у конденсаті, який може стікати вниз. Тому так важливо інколи перевіряти ці місця. Адже волога в тандемі з залишками їжі на підлозі утворюють грибок. Така проблема може з’явитися навіть і у самому холодильнику. Наприклад, через зіпсовані продукти, які довго не викидають.

Дотримуйтесь цих правил і вам вдасться уникнути появи грибка.

Схожі статті

5-6 крапель — і жодної мухи в будинку немає: цей секрет знадобиться Поляковій, Каменських та Осадчій

У житті відомих людей є значно більше можливостей. Але є спільні для всіх людей труднощі, які неможливо прогнати прізвищами Полякова чи Каменських. Однією з них є набридливі комахи.

Всього кілька хвилин на день: експерти розповіли, як швидко вивчити англійську для вільного спілкування

Знання іноземної мови сьогодні є не просто бажаним, а необхідним. А краще знати одразу декілька мов. Але як досягти бажаного результату, коли часу ні на що не вистачає?

Ефективне охолодження без електроенергії: як захистити холодильник від розморожування, коли немає світла?

Холодильник є одним з найнеобхідніших приладів на кухні. Водночас без електроенергії він швидко втрачає свою ефективність. Тож як не допустити псування продуктів під час регулярних відключень?

Вишні та черешні подарують вам великий врожай: ці способи дозволять зберегти плоди від зазіхання птахів

Наближення сезону дозрівання вишень та черешень очікують не лише люди, але і птахи, які обожнюють відвідувати сади у пошуках смачної поживи.

Не викидайте баночки від сметани: хитрі господині знайшли їм 8 сенсаційних способів застосування в побуті

А чи знали ви, що різноманітні контейнери, як от баночки від сметани можуть стати корисними в побуті? Сьогодні ми запропонуємо вам кілька варіантів ефективного використання таких баночок.

Без жодних фітоламп: розсада томатів виросте товстенькою, міцною, кремезною – простий стрес-прийом дачників

Сьогодні ми поділимось з вами секретом догляду за розсадою томатів. Завдяки цим порадам розсада неодмінно виросте міцною, здоровою та тішитиме вас врожаєм.