Актриса, продюсер Олена Кравець: жінка, яка любить і яку любить життя

Доволі довго вона була єдиною жінкою в творчому колективі «Квартал – 95». Її краси, жіночності, чарівності, таланту і почуття гумору вистачало на багато-багато програм. Але для Олени Кравець надійшов час, коли мало народитися щось більше – так виник «Жіночий квартал».

Олена Кравець виросла зі студентського КВК рідного Кривого Рогу, як і всі кварталівці. Але до того, як у 1998 році прийшла працювати у Квартал-95 уже спробувала себе у якості ведучої на радіостанції «Радіо-Система».

В студії «Квартал – 95» талант Олени заблищав усіма гранями: тут і участь у написанні програм з авторськими жартами, і дуже вдалі пародії і продюсування.

Олена Кравець з Володимиром Зеленським
Олена Кравець з Володимиром Зеленським

Найбільш яскраві і такі, що запам’яталися, пародії Олени – Олег Винник, Віра Брежнєва і Юлія Тимошенко, яку вона відіграє в сценках політичної сатири.

У документальному фільмі «Легенда. Людмила Гурченко», продюсером якого була Олена, за викликом долі глядачі востаннє побачили улюблену актрису живою.

Але найбільшим її проєктом, звичайно, став «Жіночий квартал». Про нього вона висловилась, що є речі, на які чекаєш усе життя.  Тут вона змогла «відігратися» на усіх чоловічих жартах, які їй доводилося ковтати упродовж довгої самотності в «Кварталі-95». Тут народилися образи, які вона сама не встигла зіграти, тут вона зустріла колег, товаришок і однодумців, про яких може тільки мріяти творча жіноча особистість.

Попри те, що Олена дійсно надзвичайно талановита і популярна актриса, вона, перш за все, жінка.

У свій час вона вийшла заміж за Сергія Кравця, який у стідії був виконавчим директором. Вони мають троє дітей. Двоє близнят Іванко і Катруся народилися  у серпні 1016 року. А старшій Маші уже 17.

Олена Кравець кілька разів потрапляла у різних номінаціях у списки вітчизняних таблоїдів. А у 2010 за версією журналу Viva її визнано найкрасивішою громадянкою України.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Сенсація

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини