Цей сніданок допоможе дожити до 100 років: так харчуються всі довгожителі у світі

Мешканці відомих у всьому світі "блакитних областей" розповіли, як та чим саме вони харчуються, щоб жити до 100 років. Що саме обирають до сніданку довгожителі — читайте на сайті "Сенсації".

Мешканці відомих у всьому світі “блакитних областей”, що розташовані в деяких регіонах Греції, Японії та Коста-Ріки, мають цікаву особливість. Вони в 10 разів частіше за тих же американців живуть до 100 років. Як їм це вдається і чим снідають довгожителя – розповідаємо нашим читачам далі.

Люди з тих регіонів, де фіксується велика кількість довгожителів — вживають в їжу переважно продуктами рослинного походження. Вони обирають собі в пріоритет родинний затишок та сніданок разом із близькими за столом. Сніданок в довгожителів зазвичай дуже простенький.

Довгожителі розповіли, що їсти на сніданок, щоб дожити до 100 років
Довгожителі розповіли, що їсти на сніданок, щоб дожити до 100 років

Щодня люди, які змогли дожити до 100 років — їли вівсяну кашу. Вони називають цю страву справжнім еліксиром та повним комплектом користі для здоровʼя.

Одна з таких довгожительок на імʼя Мардж Джеттон мешкає в блакитній зоні Каліфорнії (Лома-Лінда). Щодня ця жінка їсть на сніданок відварену вівсянку. Зараз героїні розповіді вже 100 років. Жінка прокидається рано та щодня виконує вправи з активної ходи.

Безпосередньо перед сніданком Мардж випиває 6 склянок води, а потім — їсть вівсянку та запиває її соком з чорносливом.

Вівсяна каша взагалі-то є одним із популярних сніданків у мешканців Лома Лінда.

Наповнюючи ситним сніданком з вівсяної крупи, люди надають організму тільки найкорисніші речовини для здоровʼя, поживні складові та антиоксиданти, які запобігають захворюванням.
Про користь вівсяної каші кажуть і науковці. За їхніми словами — в складі вівсянки міститься особливий компонент — бета-глютен. Це розчинна клітковина, яка може відігравати важливу роль у зменшенні ризиків серцево-судинних захворювань.

Довгожителі розповіли, що їсти на сніданок, щоб дожити до 100 років
Довгожителі розповіли, що їсти на сніданок, щоб дожити до 100 років

Під час вживання вареної вівсяної каші поганий холестерин не потрапляє до організму. Водночас цей продукт стимулює імунну систему та запобігає розвитку захворювань і потраплянню в організм інфекцій.

Отже, вівсяна каша — це чудова страва до сніданку. І в особливості для тих, хто хоче дожити до 100 років. В складі цільного зерна міститься розчинна клітковина, яка допомагає підтримувати “здоровий” рівень холестерину та підтримувати здоровʼя серця.

Схожі статті

Рецепт гарячих бутербродів: найсмачніший ранок і бюджетний сніданок зі вчорашнього батону

Якщо звичайні сніданки з вівсянкою вас вже не задовольняють — спробуйте приготувати гарячі бутерброди зі вчорашнього батону. "Сенсація" ділиться рецептом ситної страви.

Готуємо з капусти: 4 рецепти для здорового харчування всієї родини – і діти, і м’ясоїди оцінять

Капуста підходить для різноманітних нових страв, дозволяє експериментувати та створювати смакові комбінації. Завдяки своїм властивостям, вона стане смачним доповненням до раціону кожної родини.

А навіщо? Чи можна солити салат “Олівʼє” – досвідчені кулінари розставили всі крапки над “і”

Салат "Олів'є" кулінари готують по-різному та часто експериментують з додаванням нових інгредієнтів - а чи потрібно взагалі солити дану страву?

Неймовірно ніжні і соковиті курячі гомілки з апельсинами: скоринка буде хрумтіти на весь дім

Курячі гомілки домашнього приготування — це суцільна смакота. Вони виходять неймовірно соковитими, ніжними та мʼякими, якщо запекти їх в апельсиновому соусі. "Сенсація" ділиться рецептом страви.

Замість свіжих огірків і горошку: який продукт покласти в салат “Олівʼє” на заміну традиційним

Всі звикли готувати "Олів'є" по одному класичному рецепту, а до експериментів мало хто вдається - спробуйте додати кілька інгредієнтів на заміну іншим, щоб ваші гості були в захваті.

Залежить від начинки: скільки насправді треба варити заморожені вареники, щоб не розклеювалися

Приготувати вареники так, щоб вони не "розклеїлися" і не стали м'якими занадто сильно. Кулінари пояснили, які правила для цього слід дотримуватися й що слід робити в першу чергу.