Неймовірно ніжний сир з кефіру в домашніх умовах: ви будете в захваті, наскільки це смачно та доступно

Вершковий сир — це той продукт, який може вживатися у різних стравах і як прекрасний бонус до бутербродів. Його активно використовують у десертах, у перших та других стравах, а інколи насолоджуються ним під час перекусу. Але вся проблема полягає в тому, що, по-перше, не завжди можна придбати дійсно смачний вершковий сир, а по-друге, далеко не всім він може бути по кишені.

Однак, завжди можна приготувати власний домашній сир, якщо під рукою є пляшка кефіру.

Інгредієнти

  • Молоко жирне або домашній кефір — 2 літри

Неймовірно ніжний сир з кефіру в домашніх умовах

Якщо у вас під рукою немає кефіру, його завжди можна зробити. Для цього достатньо лише поставити молоко у тепле місце і дочекатися його скисання. Після цього молоко необхідно паралити у банку, а також взяти каструлю, бажано з високими бортами. Попередньо у неї треба постелити марлю, щоб при нагріванні банка не тріснула.

Неймовірно ніжний сир з кефіру в домашніх умовах

Банку ставимо в каструлю, а ємність каструлі заливаємо водою. Варимо на середньому вогні. Варити необхідно до тих пір, поки в банці не стане утворюватися сироватка. Це займатиме приблизно 25−30 хвилин.

Неймовірно ніжний сир з кефіру в домашніх умовах

Перш ніж витягнути з води банку, дайте їй повністю охолонути. Потім вилийте вміст з банки у марлю. Зв’яжіть її кінці, покладіть масу в друшляк і притисніть тарілкою з невеликим гнітом. Залиште сир на 3−4 години, потім приберіть його в холодильник.

Після того, як ваш сир приготується і охолоне, його можна вживати. Не забувайте про те, що його жирність та калорійність залежить лише від того, який матеріал ви використовували для приготування вашого продукту.

Схожі новини