Тонкі та смачні млинці, які не рвуться: розповідаємо, що обов’язково треба додати до тіста

Тонкі млинці використовуються не тільки, як самостійна страва, але і як інгредієнт для створення десертів та закусок. Рецептів з використанням даних виробів настільки багато, що розбігаються очі. Але без правильно приготованих млинців, усе буде марно.

Далеко не в кожної домогосподині виходить приготувати тонкі млинці, які при цьому не будуть рватися. Однак, це не так складно, як може здатися на перший погляд, якщо знати певні секрети.

Інгредієнти

  • Молоко жирне — 200 мілілітрів
  • Борошно — 150 грамів
  • Куряче яйце — 1 штука
  • Цукор або мед — 2 столових ложки
  • Рослинна олія — 1 столова ложка
  • Сіль — пів чайної ложки

Рецепт приготування млинців

Якщо поставити за мету приготування тонких млинців, то перш за все ви маєте подбати про те, щоб у вас була спеціальна сковорода. Саме вона допоможе вам зробити вироби дуже тонкими.

Ідеальна начинка для млинців
Тонкі та смачні млинці, які не рвуться

Усі інгредієнти мають бути однакової температури. Молоко додаємо у миску, вносимо сіль та цукор і куряче яйце. Усе ретельно перемішуємо. Після цього вносимо просіяне борошно та рослинну олію, яка забезпечить легке перевертання млинців.

Тонкі та смачні млинці, які не рвуться

Знову ретельно перемішуємо до розчинення комочків. Якщо ви хочете отримати солодкі млинці, обов’язково замініть цукор на мед, так як цукор буде карамелізуватися і через це ваші млинці приставатимуть до поверхні сковорідки і в результаті рватимуться.

На попередньо розігріту пательню обережно розливаємо тісто та формуємо тонкий млинець. Обсмажуємо його з обох сторін на повільному вогні до появи золотавості.

Схожі новини