Просто тануть у роті: всього 1 секретний інгредієнт і тісто для лінивих вареників перетвориться на пух

Страви, які повертають нас у дитинство, мають особливу цінність та смак. Вони надихають, нагадають щось таке, що вже не повернути. Саме ліниві вареники – це щось із того розряду, коли згадується, як їх готувала мама чи бабуся. Цю страву не прийнято готувати дуже часто чомусь, проте якщо вже й готувати, то так, аби це запам’яталось усім і кожному. Велика перевага лінивих вареників у тому, що вони готуються швидко, не вимагають багато інгредієнтів, часу, сил та грошей, а смак – перевершує всі очікування.

Що потрібно для приготування?

Чотириста грамів сиру

Два курячі яйця

Чотири-п’ять столових ложок пшеничного борошна

Цукор – на ваш розсуд

Сіль – за смаком

Ваніль – на ваш розсуд

Як приготувати ліниві вареники?

Для початку потрібно знайти велику та глибоку миску. Туди ми будемо розбивати яйця. Далі в цю ж миску потрібно додати цукор. Усе це треба ретельно перебити – для цього можете використати виделку, вінчик або ж навіть міксер, якщо маєте.

Взбивайте яйця одним із трьох варіантів
Взбивайте яйця одним із трьох варіантів

Зверніть увагу на те, що збивати яйця та цукор потрібно не сильно, аби вони не перетворились у піну. Просто достатньо перемішати легенько.

Далі до перебитого цукру з яйцями додайте пакетик ванільного цукру. Якщо ви не маєте ванільного цукру, можете використати простий ванілін, він теж підійте. За бажанням можете додати апельсинову або лимонну цедру.

До всьго цього додайте сіль та сир. Усе це перемішуємо знову. Далі до нашого тіста потрібно додати борошно, його перед цим просійте. Ще раз усе змішуємо між собою.

Вимішуємо тісто, аби вон обуло еластичними. Потім його треба присипати борошном, розкатати в ковбаску. Нарізаємо тісто на маленькі шматки однакового розміру. Варимо вареники не довше, ніж п’ять хвилин. Коли вони вспливуть, то діставайте їх із води.

Готово. Смачного!

Схожі новини