Що робити, якщо сало не жується – 1 трюк, про який знають лише одиниці – тепер і ви

Іноді такий смачний український продукт як сало може бути досить жорстким. І розжувати його не має можливості. Та є спосіб виправити ситуацію. З цього матеріалу ви дізнаєтесь, як це зробити смачно.

Про цей ловкий трюк, який допоможе помʼякшити занадто жорстке сальце — знають лише одиниці. Покращити якість національного українського продукту допоможе… запікання.

Зробіть із жорсткого сала шпик та запечіть його в мікрохвильовій печі. І відразу відчуєте різницю.

Для створення смачного шпику з сала знадобляться спеції та часник. Жорстке сало промивають від залишків солі та обкочують у перці. Після цього — нашпиговують подрібненими зубчиками часнику.

Корисні поради, як помʼякшити сало
Корисні поради, як помʼякшити сало

В ємність для мікрохвильовки наливають половину стакана води, потім в неї ж кладуть нашпиговане сало. Додають лавровий лист, зверху накривають кришкою та ставлять в мікрохвильовку приблизно на 3 хвилини. Потужність пристрою повинна становити 700 Ватт.

Занадто жорстке сало можна помʼякшити і в більш простий спосіб. Для його реалізації не потрібно жодних зайвих затрат, то у впоратись із ним може кожен.

Жорсткий шматок сала промивають та розміщують у каструлі. Далі — заливають зверху водою.

Після цього каструлю із салом ставлять на вогонь, доводять до кипіння. Сало кипʼятять у воді не більш ніж 10 хвилин. Потім дають час на те, щоб продукт добре охолонув.

Третій варіант — приготувати сало в цибулевому лушпинні. Для цього спочатку потрібно взяти глибоку каструлю, залити в неї воду та всипати сіль.

У воду покласти цибулеве лушпиння, зібране з 5-7 ріпчастих цибулин. Закипʼятити каструлю із водою, допоки з неї не вийде розсіл. Викласти в суміш сало і знов закипʼятити.

Корисні поради, як помʼякшити сало
Корисні поради, як помʼякшити сало

Коли сало достатньо покипить — його дістають та дають охолонути. Смачна, а головне — мʼяка закуска готова. Можете смакувати і пригощати сальцем дорогих гостей. Смачного!

Схожі статті

Не кам’яна і не морська: якою сіллю найкраще квасити капусту – буде хрумтіти на весь дім

Квашення капусти має свої особливості. Під час приготування закуски варто враховувати таку дрібницю, як різновид солі. Яка сіль найкраще підходить для засолювання капусти — розповідає "Сенсація".

Чому квашена капуста втрачає смак і хрусткість: 4 причини, які псують зимовий делікатес

Квашена капуста — зимовий вітамінний продукт, який полюбився багатьом українцям. Щоб вона вийшла по-справжньому смачною та хрумкою — слід дотримуватись правил зберігання. Розповімо про них далі.

Шаткую капусту за 5 хвилин без ножа і блендера: перевірений спосіб — швидко, зручно, дрібно

Щоб нашаткувати капусту дрібно — зовсім не обовʼязково використовувати спеціальні пристосування. Можна скористатись старим та добрим способом, про який "Сенсація" розповість у матеріалі.

Волоські горіхи залишаться смачними і через 6 місяців: ось в яких умовах я зберігаю їх вдома

Зберігання волоських горіхів має певні особливості. "Сенсація" розповість вам, при якій температурі та вологості повітря потрібно тримати цей продукт, щоб він зберігав користь якомога довше.

Євген Клопотенко остаточно “збожеволів” і показав, як зробити варення з грибів

Євген Клопотенко продовжує готувати у футболці з написом "божевільний" та зробив чергову провокацію. Цього разу він приготував таке, чого 100% раніше ніхто й ніколи ще вдома не робив.

Як ще в магазині зрозуміти, чи підходить капуста для квашення: ТОП-3 неочевидні ознаки, які все вирішують

Квашена капуста містить величезну кількість вітаміну С, а тому її дуже корисно вживати саме восени та взимку. Але є один нюанс — капусту потрібно вміти правильно підібрати та приготувати.