Головний секрет оселедця “під шубою”: ось в якій послідовності викладають шари святкового салату

Більшість господинь під час приготування оселедцю під "шубою" викладають шари салату неправильно. Як насправді потрібно викладати шари цієї страви — розповідає "Сенсація".

Під час приготування салату багато господинь допускають розповсюджену помилку, а саме — неправильно викладають шари салату на блюдо. “Сенсація” розповість, як правильно викладати шари оселедцю “під шубою”, щоб максимально розкрити смак готової страви.

В класичному варіанті оселедцю “під шубою” найпершим шаром йде відварена картопля. Зверху на неї кладуть оселедець. Але є й інший варіант чергування шарів, при якому смак салату буде більш свіжим, трохи маринованим і злегка солодким.

Отже, першим в цьому варіанті потрібно викладати буряк.

Ось як правильно викладати слої оселедцю під шубою
Ось як правильно викладати слої оселедцю під шубою

Наступний після нього шар — це цибуля. В поєднанні із буряком вона подарує салату гостро-солодкий пікантний присмак.

Зверху на цибулю викладають шар оселедцю. Він буде віддавати сік буряку та цибулі і водночас продовжить маринуватись, вкритий верхніми шарами.

Щоб трохи прибрати солоність оселедцю — на нього зверху викладають шар картоплі. Далі — повторюють шар цибулі.

Наступний шар — подрібнене варене яйце. Слідом за ним — горошок, морква і на завершення другий шар буряку.

Наприкінці салат прикрашають майонезною сіточкою. Щоб створити додаткову пікантність — майонез змішують із гірчицею у невеликій кількості.

Щоб оселедець “під шубою” добре просочився — йому буде достатньо і двох годин. Залиште салат в холодильнику або іншому місці на 2-3 години. Взимку при наявності морозів можна винести його на балкон.

Як правильно викладати слої оселедцю під шубою
Як правильно викладати слої оселедцю під шубою

Особливе завдання під час приготування цього новорічного салату — правильно обрати рибу.

Оселедець повинен бути великого розміру, без пошкоджень на поверхні і без зморщеного хвосту. До салату краще підходять жирні екземпляри оселедцю. Перед покупкою риби бажано натиснути на зябра. Якщо після цього виступить світла рідина — значить, перед вами оселедець необхідного ступеню засолки.

Схожі статті

Як зберігати червону ікру у жерстяній бляшанці: важливе правило, про яке більшість не знає

Червона ікра — поживний продукт, який часто можна побачити на новорічному столі. Скільки можна зберігати її в жерстяній бляшанці після того, як відкрили? Читайте про це на "Сенсації".

Українка показала святкову вечерю від Євгена Клопотенка за 100 доларів: що туди входить

Новорічна вечеря від Євгена Клопотенка за 101 долар США. Українка, яка замовила собі ці смаколики, показала, що саме туди входить. Ще їй надіслали подарунки.

Цей рулет із “Шуби” зметуть миттєво та попросять добавки: нова варіація салату з оселедцем

Новорічні свята вже минули, але попереду — ще Різдво та Водохреще за старим стилем. І тому святкові страви до столу залишаються актуальними. Пропонуємо вам рецепт рулету з "Шуби".

Цікаві бутерброди зі звичайних шпротів: продовжать свято і не є важкими для приготування

Бутерброди зі шпротів можна зробити різноманітними для вигляду і смаку. Вони не займають багато місця на тарілці, але при цьому виглядають апетитно і елегантно.

Що робити з недоїденими новорічними салатами: 5 ідей для смачних і швидких перекусів

Кілька ідей того, як швидко і смачно перетворити залишки новорічних салатів на перекуси або легкі страви, що підійдуть для будь-якої пори дня. Використовуйте фантазію і експериментуйте.

Головний секрет “Мімози”: ось в якій послідовності краще зібрати шари в салаті

Кулінари назвали головний секрет святкового салату "Мімоза". Це не просто скласти всі інгредієнти, і не просто змастити все майонезом. Це дещо більше, ніж просто якась дія.