П’ятниця, 5 Березня, 2021

Локдаун 2021: що українці зможуть купляти в супермаркетах з 8 по 24 січня

5 січня Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов провів брифінг, під час якого уточнив, які продукти та предмети будуть доступними в супермаркетах під час локдауну.

Про введення в Україні повного локдауну стало відомо ще у середині грудня. Період самоізоляції триватиме з 8 до 24 січня. У цей час забороняється робота будь-яких кафе, ресторанів, непродовольичх магазинів, торгово-розважальних центрів, перукарень, шкіл і спортивних залів.

Учора, 4 січня, в Інтернеті з’явилася інформація щодо заборони продажу продовольчих товарів, одягу та преси у супермаркетах. Це питання настпуного дня прокоментував Максим Степанов під час брифінгу.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов

За словами Міністра охорони здоров’я, інформація, яку опублікували ЗМІ щодо заборони продажу певних товарів — насправді фейк.

“Я бачив цю інформацію, яка з’явилася в мережі, вона не є достовірною”, — прокоментував Степанов.

Він зазначив, що з 8 по 24 січня дозволена торгівля у точках продажу — магазини, супермаркети — де не менше 60% площі призначена для торгівлі продуктами харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв′язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням і засобами захисту рослин.

Усі інші категорії товарів залишаються доступними для населення через служби доставки. Степанов також додав, що питання продажу побутової хімії Кабмін обговорить окремо під час чергового засідання.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини