Неділя, 7 Березня, 2021

(Фото) Ольга Сумська поділилася архівними дитячими світлинами: “ретро” у маминих перуці та капелюсі

Ольга Сумська має безліч архівних світлин, і з радістю ділиться ними з підписниками.

Ольга Сумська обожнює ділитися архівними світлинами на особистій сторінці у соціальній мережі Instagram. Це можна назвати її хобі.

Ретро у стилі Ольги Сумської

Нещодавно зірка українського кінематографу та театру опублікувала серію зворушливих чорно-білих фото, показавши, як виглядала в дитинстві. Так, артистка вирішила трохи поностальгувати, позуючи на архівних знімках в досить незвичному для 12-річної дівчинки вбранні: крихітна та тендітна Оля приміряла мамині перуку і капелюх.

Старі фотографії

Маленька красуня таємничо відвела погляд та уявляла себе героїнею історичного фільму, пора батьки були на сцені. Варто відзначити, що мама Сумської, Анна Іванівна – заслужена артистка УРСР, а батько, покійний В’ячеслав Гнатович – народний артист України. Тому зображений реквізит – не рідкість для родини Сумської.

Зірка також зізналася, що віддає перевагу саме кадрам на плівці, адже цифрових занадто багато і вони завжди губляться десь на комп’ютерах і носіях та втрачаючи свою цінність.

“Трохи ретро. Мені десь років 12. Перука і капелюх -мамин. Поки батьки на сцені,я уявляла себе героїнею історичного фільму. Сьогодні гортаю ці фото з сімейного архіву і насолоджуюсь тим,що вони є! А всі ті цифрові технології-то не те. Мільйон фото десь в компі,які важко знайти. А тут атмосфера”, – написала Ольга Сумська на своїй сторінці.

Нагадуємо, що чоловік Ольги Сумської Віталій Борисюк нещодавно виступив на сцені музичного шоу “Голос країни” та поповнив команду зіркового тренера Олега Винника.

Поділіться статтею

Ані Лорак опублікувала кумедне фото зі своєю донькою

Маленька донечка Ані Лорак та Мурата Налчаджиоглу збільшила губи: тепер ніби друга Кароліна

Донька Ані Лорак Софія Налчаджиоглу ймовірно дуже хоче бути схожою на маму, як і всі дівчатка.

Популярне

Останні новини