П’ятниця, 18 Червня, 2021

Вихідні і святкові дні в червні 2021 року: коли та скільки днів українці відпочиватимуть на початку літа

Вихідних днів в червні 2021 року буде більше, аніж зазвичай, оскільки на початку літа в Україні відзначаються два великих свята.

Перший місяць літа подарує українцям додаткові вихідні дні. У червні 2021 року святкуються Трійця та День Конституції, тому працювати доведеться лише 20 днів, а відпочивати 10.

Святкові дні в червні 2021

Так, на неділю 20 червня припадає велике християнське свято, яке носить назву Трійця. Її прийнято відзначати на п’ятдесятий день після Великодня. Саме у цей день в Єрусалимі зійшов Святий Дух у вигляди вогненних язиків полум’я. Ще Трійцю називають Зеленими святами, на які зазвичай у церквах проводиться святкова служба.

Трійця
Трійця

Оскільки в цьому році Трійця припадає на офіційний вихідний, то і відпочинок згідно з діючим законодавством переноситься на наступний день, тобто на понеділок.

Через тиждень після цього на українців знову чекатиме подовжений відпочинок у зв’язку з державним святом Днем Конституції України. Його дата незмінна — 28 червня, у цьому році це понеділок, отже він буде неробочим, що не може не радувати. Цікаво, що це свято єдине, закріплене у самій Конституції, а саме в 161 статті.

Конституція України
Конституція Україн

Вихідні дні в червні 2021

Загалом вихідні у червні припадають на наступні дати:

  • 5-6;
  • 12-13;
  • 19-20-21;
  • 23-27-28.

Календар вихідних днів у червні 2021 року
Календар вихідних днів у червні 2021 року

Зараз самий час планувати вікенди — замовляти білети для подорожей чи попередити батьків, бабусь та дідусів про свій приїзд у село. Якщо ж ваші плани зайняті наведенням порядку на дачах і городах, не забудьте порадувати себе шашликом або іншими улюбленими ласощами.

Поділіться статтею

Ольга Фреймут

Ольга Фреймут заявила, що в душі відчуває себе юною мавкою, а її відправили до психолога: “І як найшвидше”

0
Відома українська телеведуча Ольга Фреймут в черговий раз стала об'єктом критики користувачів мережі за свої уроки хороших манер.
Красуня Злата Огнєвіч

Злата Огнєвіч одягла весільну сукню і дала зрозуміти, що без нареченого з “Холостячки” не піде. Деталі

Проект "Холостячка" продовжується і вже тривають зйомки нового сезону. Головною героїнею цього року стала Злата Огнєвіч.
Людмила Балан

(Відео) Людмила Балан постраждала під час зйомок кліпу: на маму Дана напали, і це не фанати. Всі подробиці

Людмила Балан - яскрава зірка, яка у свої 64 роки активно виступає на сцені та знімає кліпи.

Популярне

Останні новини