Конкурс краси серед президентів країн світу: хто найкрасивіший – Макрон, Зеленський, Дуда, Байден, Трюдо

Джозеф Байден

Конкурс краси серед президентів країн світу

Свого часу найбільшого шуму наробив саме Президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден, який на даний момент є для всіх милим дідусем, але колись був неймовірно красивим.

Його архівні фотографії поширилося мережею з вірусною швидкістю, і досі деяка частина аудиторії не може повірити, що такий красень є лідером передової країни.

Джастін Трюдо

Конкурс краси серед президентів країн світу

Джастін Трюдо користується не тільки повагою та довірою серед жителі Канади, але й певною популярністю, адже політик має розкішні зовнішні дані, і міг би бути не політичним діячем, а, наприклад, всесвітньо відомою моделлю.

Володимир Зеленський

Конкурс краси серед президентів країн світу

Ще до того як Володимир Зеленський став Президентом України, і він був мрією для багатьох жінок. Розкішні зовнішні дані та почуття гумору склали ідеальний тамдем і є ідеалом для багатьох українських красунь.

І хоча після початку повномасштабної війни з обличчя Володимира Олександровича не зникає втомлений погляд та сум, він все ще підкорює серця. Адже зміг переконати світ, що він сміливий, зважений та вірний.

Анджей Дуда

Конкурс краси серед президентів країн світу

Анджей Дуда не володіє класичною чоловічою вродою, але його впевненість, харизма та мужність роблять свою справу, а тому представниці прекрасної статі так чи інакше починають його любити.

Емануель Макрон

Конкурс краси серед президентів країн світу

Емануель Макрон є володарем класичної французької зовнішності та безумовно має певний шарм і харизму. Думки щодо його зовнішніх даних, звісно, різняться, але мало хто залишається байдужим перед Президентом Франції.

Схожі новини