Нестримна Світлана Лобода вперше показала свою маму на пляжному фото в купальнику: наче старша сестра

Світлана Лобода показала фото з найріднішою людиною.

Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, поділилася новим знімком з зимового відпочинку у сонячному Дубаї.

Знімок, на якому артистка позує разом з мамою, вона так і підписала, зауваживши лише, що любить коли вся родина разом. Ймовірно, що донечки знаменитої мами теж відправилися відпочивати.

Зауважимо, у своєму Інстаграм Світлана Лобода рідко показує фото родини. Здебільшого вона ділиться робочими знімками та кадрами з виступів.

Прихильники артистки оцінили знімок, зауваживши, що мама Світлани Лободи більше схожа на її сестру або подругу. Вони відмітили, що краще б артистка відпочивала не з мамою. а з коханим чоловіком та родиною.

Мама співачки, на думку підписників, обрала доволі вдалий ракурс, аби приховати всі недоліки. Крім того, шанувальники не оминули і улюблену тему пластики, сліди якої вони вишуковують ледь чи не у кожної знаменитості.

Тут же дісталося і мамі, і доні. Мамі – за неперевершений вигляд, а доні – за те, що виглядає старшою за маму.

Проте не всім сподобався цей знімок. А дехто так і не зрозумів хто з двох жінок на фото мама, а хто донька. Хоча ті, хто давно стежать за зіркою, зауважили, що у мами відомої співачки обличчя набагато приємніше. При цьому вони порівняли Світлану Лободу з трансвеститом.

Раніше співачка поділилася найнеймовірнішим святкуванням Різдва, яке в неї коли небудь було. Як і багато артистів. зірка провела свята на роботі. Проте особливо вона виділила свій різдвяний концерт в Дубаї.

Виконавиця зауважила, що ця подія стала незабутньою. враховуючи те, що всі опинилися майже на рік у ізоляції без можливості пересуватися світом. Прихильники теж були раді побачити улюблену виконавицю, відмітивши, що їй особливо гарно з довгим волоссям.

Світлана Лобода, у своїй звичній манері влаштувала ціле шоу. де все світилося і палало. Шанувальники творчості співачки розділил з нею всі емоції та порівняли з королевою.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини