П’ятниця, 5 Березня, 2021

Оксана Марченко вдарилася у релігію та з сумом згадує минулу славу: як згасла зірка журналістки

Оксана Марченко довгий час була не просто зіркою, а обличчям цілого каналу. Проте, згодом її слава зійшла нанівець. Розбираємося, що сталося з зіркою.

Оксану Марченко можна по праву назвати народною улюбленицею. Жінка, що вела цілий ряд сезонів “Україна має талант” та “Х-фактор” завжди була привітною, простою у спілкуванні та відкритою навіть до найбільш дивакуватих учасників телепередач.

Що з нею тільки не відбувалося під час ефірів: Оксана була порадницею, підтримкою для конкурсантів. Цим і заслужила всенародну любов. Ніхто навіть не надавав значення тому, що її чоловік зайнятий у політиці. Всі закривали на цей факт очі.

Тим не менш, зірка Оксани Марченко давно погасла.

Чим зараз займається екс-ведуча “Х-фактору”?

У 2016 році на екрани вийшов останній випуск, де Оксана анонсувала конкурсантів пісенного шоу. Вже через рік вона отримає контракт на телеканалі “Інтер”, а у 2018 з’явиться на танцполі “Танців з зірками”.

Проте, останній проект став дуже стресовим для Оксани. Після анонсу її участі, не просто прихильники, а журналісти телеканалу “1+1” оприлюднили заяву про те, що вони не бажають бачити в ефірі рідного каналу дружину Медведчука.

Вирували тоді й соціальні мережі. Ведуча ж покинула проект через травму ребер.

Зараз Оксана активно веде свою сторінку в Інстаграмі та обрала для блогу досить незвичайну тему: релігія.

Марченко відвідує церкви та знімає тематичні ролики. Виступає зірка проти Хеловіну, наприклад. Вважає це свято бісовським.

Свій високий журналістський професіоналізм жінка ще й вкладає у створення анімованих привітань для своєї аудиторії. До речі, її читає 310 тисяч українців.

На думку Оксани, церква завжди відігравала провідну роль у житті людини.

До речі, свій час на телекрані Марченко у кожній своїй публікації згадує з особливою ніжністю та теплом. Вона інколи мріє повернутися назад та знову бути ведучою шоу, а також кожного разу відзначає, що тоді доля їй подарувала найкращих людей.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини