Середа, 3 Березня, 2021

(Фото) Джамала вперше показала зблизька своє немовля: крихітка зі світленьким чубчиком замилувала мережу

Джамалі вдалося своєю перемогою на Євробаченні об'єднати всю країну, але мало хто її знає, не як культурного діяча, а як чудову маму.

Героїня даного матеріалу – справжні українська суперзірка та легенда. Джамала. Ця співачка принесла Україні не просто перемогу на Євробаченні у 2016 році, вона її буквально увела з-під носа у головного конкурента – Сергія Лазарєва. Цей тріумф був дуже важливим тоді для українців: йшов 2-й рік війни на сході країни та у всіх було дуже загострене почуття справедливості. Невеликий здобуток держави на міжнародній арені неабияк підніс дух всіх тоді.

Розповніла Джамала жаліється на життя після пологів
 Джамала після пологів не барилася та приступила до роботи. Себе вона сприймає такою, якою є. Фото взято на просторах мережі.

Самою кар’єрою співачка вирішила не обмежуватися. Як і кожна жінка Джамала вирішила присвятити частину свого життя материнству та дітям. Їй, як нікому пощастило відчути цю радість двічі. Вперше жінка завагітніла та взяла на руки своє немовля у 2018 році. Хлопчик народився у шлюбі з Сеїт-Бекіром Сулеймановим. До речі, обранець артисти теж має кримсько-татарське походження. Його рідне місто – Сімферополь.

Джамала з сім'єю
Джамала з сім’єю. Фото взято на просторах мережі.

Джамала з сім'єю
Джамала з сім’єю. Фото взято на просторах мережі.

Вдруге Джамала була при надії минулого року. Вона наважилася у буремний карантинний час завагітніти та виносити немовля. Доля подарувала їй з чоловіком другого синочка.

Вагітна Джамала
Вагітна Джамала. Фото взято на просторах мережі. 

Його, як справжня мати-захисниця, артистка намагалася не показувати зблизька, хоча пару фотосесій всією родиною вже відбулося у житті Джамали.

Втім, буквально сьогодні, 19 лютого, вона наважилася показати свою крихітку на сторінці в Інстаграмі. Хлопчику вже 8 місяців, він має розкішний зелений оксамитовий костюм, світлий чубчик. Щоправда, обличчя співачка так і не наважилася продемонструвати своїм прихильникам.

Поділіться статтею

Ані Лорак

Ані Лорак на зло Мурату “випадково” засвітила обручку на новому фото: прихильники здивуються новині

Ані Лорак та її розлучення досі є популярною темою серед її прихильників.
Ігор Кондратюк

Хто оточує Ігоря Кондратюка: все, що відомо про дружину та дітей продюсера — біографія, фото, цікаві факти

Ігор Кондратюк - вагома постать в українському шоу-бізнесі. Всі знають про його досягнення, проте особисте життя досі лишається таємницею. Розкриємо ж її.
Лідія Таран

Чому Андрій Доманський покинув Лідію Таран: телеведуча лишилася сама з маленькою дитиною на руках

Лідія Таран - одна з наймиліших ведучих України. Проте, і в житті такої жінки бувають негаразди.
Алла Мазур

Алла Мазур майже 2 місяці не виходить на зв’язок у соціальних мережах: як почуває себе колишня онкохвора

Алла Мазур пережила у житті значне випробування. Жінка подолала рак. Як живе тепер і чому не публікує у соціальних мережах новини про своє життя зірка?

Популярне

Останні новини