Четвер, 6 Травня, 2021

Хто оточує зірку “ЖВЛ” Віру Кекелію? Співачка і ведуча встигла побудувати міцну родину та народити первістка

Віра Кекелія знає все про життя знаменитостей, а що ми знаємо про ведучу?

Все в її житті змінилося в кінці квітня 2020 року. Тоді Віра Кекелія народила сина Ваню від чоловіка Романа Дуди.

Віра Кекелія та материнство

Фото з виписки Віри.

Віра запевняє, що до народження Вані для неї діти були милими, класними, але ось справжніх материнських емоцій вона не переживала. І тільки ставши мамою, зрозуміла, наскільки це прекрасний статус. До народження сина зірці було страшно, і вона думала:

“Боже мій, а як же бути, це ж такий маленький чоловічок, як не нашкодити, як зрозуміти, що потрібно, – зізнається Віра Кекелія. – Знаєте, коли я стала мамою, страх кудись зник. Навпаки, у мене виникло відчуття впевненості. Я якось відразу впевнено тримала Ваню, купала, чистила вушка, ніс, промивала очі. У мене включився материнський інстинкт автоматично. Напевно, потрібно не забувати, що в нас дуже багато закладено природою, потрібно просто довіритися собі. Я не побоялася, і ми з Ванею швидко знайшли спільну мову.

Стосунки з Романом

Віра Кекелія та Роман Дуда

Роман Дуда є колегою Віри і займається музикою. Обов’язки у родині в зірок практично однакові. Навіть за відсутності мами, коли вона на зйомках – Рома дуже спокійно може його погодувати з пляшечки. Навіть тут зірки взаємозамінні. У знаменитій родині  немає якихось розмежувань. Можливо, є якісь переваги. Наприклад, Роман Дуда краще поприбирає квартиру, ніж буде прасувати. Віра, навпаки, любить прасувати. Зірка запевняє, що в них все негласно відбувається. Але якщо потрібно помінятися місцями, чоловік та дружина абсолютно спокійно і легко це зроблять.

Поділіться статтею

Міка Ньютон

Вже не онкохвора Міка Ньютон залишила заради сестри домівку: співачка терміново вилетіла з США

Міка Ньютон у своєму мікроблозі розповіла на англійській мові, що збирається до сестри.
Яким було дитинство в СРСР?

Щасливе радянське дитинство: розваги без гаджетів, смачне морозиво, табори та щира дружба. Згадуємо, як жили

Тема життя в СРСР з об'єктивних причин стала дискутовною, особливо в Україні. Втім, давайте згадаємо, чи насправді дитинство тоді було щасливим.
Катя Репяхова

Вагітна дружина Віктора Павліка не змогла знайти друзів серед світської тусовки: лише приятельки з минулого

Нещодавно Катерина отримала запитання стосовно друзів і вирішила показати їх публіці. Виявляється у шоу-бізнесі в концертного директора приятельок немає.
Поминальний вівторок — Радуниця

Радуниця 2021: традиції поминального вівторка, що не можна робити в цей день та як поминати покійних

0
Радуницю завжди відзначають у вівторок другого тижня після одного з найбільших православних свят — Великодня. У 2021 році цей день припадає на 11 травня.

Популярне

Останні новини