Хто оточує зірку “ЖВЛ” Віру Кекелію? Співачка і ведуча встигла побудувати міцну родину та народити первістка

Віра Кекелія знає все про життя знаменитостей, а що ми знаємо про ведучу?

Все в її житті змінилося в кінці квітня 2020 року. Тоді Віра Кекелія народила сина Ваню від чоловіка Романа Дуди.

Віра Кекелія та материнство

Фото з виписки Віри.

Віра запевняє, що до народження Вані для неї діти були милими, класними, але ось справжніх материнських емоцій вона не переживала. І тільки ставши мамою, зрозуміла, наскільки це прекрасний статус. До народження сина зірці було страшно, і вона думала:

“Боже мій, а як же бути, це ж такий маленький чоловічок, як не нашкодити, як зрозуміти, що потрібно, – зізнається Віра Кекелія. – Знаєте, коли я стала мамою, страх кудись зник. Навпаки, у мене виникло відчуття впевненості. Я якось відразу впевнено тримала Ваню, купала, чистила вушка, ніс, промивала очі. У мене включився материнський інстинкт автоматично. Напевно, потрібно не забувати, що в нас дуже багато закладено природою, потрібно просто довіритися собі. Я не побоялася, і ми з Ванею швидко знайшли спільну мову.

Стосунки з Романом

Віра Кекелія та Роман Дуда

Роман Дуда є колегою Віри і займається музикою. Обов’язки у родині в зірок практично однакові. Навіть за відсутності мами, коли вона на зйомках – Рома дуже спокійно може його погодувати з пляшечки. Навіть тут зірки взаємозамінні. У знаменитій родині  немає якихось розмежувань. Можливо, є якісь переваги. Наприклад, Роман Дуда краще поприбирає квартиру, ніж буде прасувати. Віра, навпаки, любить прасувати. Зірка запевняє, що в них все негласно відбувається. Але якщо потрібно помінятися місцями, чоловік та дружина абсолютно спокійно і легко це зроблять.

реклама

Поділіться статтею

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.
Віталій Козловський став багатодітним татом чотирьох дітей

Як виглядають четверо дітей Віталія Козловського та як він став багатодітним татом: “Хочу завжди бути поруч”

0
Популярного українського співака Віталія Козловського сім'янином не назвеш, на відміну від завидного холостяка, адже одруженим він не був ще ніколи. Втім, батьком таємно від публіки він стати вже встиг, причому багатодітним. Що відомо про чотирьох дітей Віталія Козловського?
Анна Різатдінова полишила немолодого багатія

Анна Різатдінова полишила немолодого багатія та заговорила про шлюб з кухарем: не мільйонер, але хвацький

Анна Різатдінова відома українська спортсменка, яка свого часу зажила, як справжня Попелюшка. Вона зустріла свою половинку серед непростих чоловіків. Заміж зірку покликав дуже заможний чоловік, старший за гімнастку на 24 роки. Втім, Анна вирішила рухатися далі у стосунках.
До Ектора Хіменеса-Браво прилетіла мама

Відтепер Олі Мартиновській буде не до сну: до Ектора Хіменеса-Браво прилетіла мама знайомитися з невісткою

Не так давно мережею поширилися чутки про роман між Ольгою Мартиновською та Ектором Хіменесом-Браво. Зіркові колеги ніколи не давали навіть малесенького приводу вважати, що між ними є дещо більше, ніж робочі взаємини. Втім, останні світлини, які опублікував шеф-кухар все змінили.

Популярне

Останні новини