Неділя, 20 Червня, 2021

Як Камалія виглядала на конкурсі краси Місіс Світу-2008, де вона перемогла: Захуру пощастило з дружиною

Українська співачка Камалія може похвалитися не тільки унікальним тембром, а ще й перемогою на конкурсі краси "Місіс Світу".

Наталія Шмаренкова, а саме це справжнє ім’я зірки, здобула популярність завдяки своєму сильному голосу. Вона вигідно виділяється з-поміж інших виконавців, до того ж вокальний талант Камалії підкорив і її чоловіка-мільярдера Мохаммада Захура. Втім, краси їй теж не займати, що відмітили судді конкурсу “Місіс Світу 2008”, де беруть участь лише заміжні жінки старші за 18.

Так, в фіналі цього змагання Наталію об’явили переможницею. Красуня з України обійшла конкурсанток з сорока різних країн світу та назавжди вписала своє ім’я в історію конкурсу.

Камалія на конкурсі краси Місіс Світу 2008
Камалія на конкурсі краси Місіс Світу 2008

Камалія на конкурсі краси Місіс Світу 2008
Камалія на конкурсі краси Місіс Світу 2008

До “Місіс Світу” Камалія змагалася за титул головної красуні неодноразово, причому завжди виборювала номінацію. У 2003 році зірка стала та “Міс Open — Одеса” та “Міс Південь Україна”. Ще через рік героїня статті побувала на фестивалі жіночої краси “Пані Україна Open” міжнародного рівня в Донецьку, де стала Першою Віце-Міссіс Україна і отримала спеціальну номінацію Міссіс Цілеспрямованість.

В мережі можна зустріти докори на адресу Камалії в тому, що найбільшу свою перемогу на “Місіс Світу-2008” вона отримала не сама, а з допомогою багатія Захура. Справа в тому, що він є доларовим мільйонером та входить до списку найбагатших людей України.

Камалія і Захур
Камалія і Захур

У відповідь на це артистка зазначила, що на конкурсах такої величини корони не продаються, тому статки чоловіка до цього ніяк не причетні. Наразі знаменитість присвятила себе вихованню дочок Арабелли з Мірабеллою, а також розвитку співочої кар’єри.

Поділіться статтею

Настя Каменських

“Дякую тобі за все”. Настя Каменських попрощалася та розсталася з найближчим чоловіком у своєму житті

Настя Каменських досі переживає білі утрати і намагається з ними впоратися, як може.
Леся Нікітюк

Вже не самотня Леся Нікітюк підтвердила, що збирається заміж за нового таємничого коханого: “Всі вже готові”

Леся Іванівна Нікітюк натякнула, що коханий в неї є і бажання вийти заміж також.

Популярне

Останні новини