Неділя, 20 Червня, 2021

Тендітним донькам Валерія Меладзе “дісталося” через його роман на стороні: жорстокість зіркового батька

Нещодавно колишня дружина Валерія Меладзе розповіла в інтерв'ю, як її доньки впоралися зі зрадою батька.

Глядачі впродовж довгих років спостерігали за тим, як Валерій Меладзе живе на дві родини. Про роман Альбіни Джанабаєвої та співака стало відомо ще в 2001 році, коли в нього народилася донька Аріна. Однак, Ірина Меладзе не приймала ніяких рішень, очевидно довіряючи чоловікові.

Валерій Меладзе вперше показав старшого сина від Альбіни Джанабаєвої.
Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва

А через декілька років в нього вже народився син від коханки. Десятиліття виконавець витратив на те, щоб покинути одну родину і стати повноцінним батьком для іншої. Нещодавно Ірина Меладзе  розповіла, як це відобразилося на трьох доньках артиста.

Як реагували Інга, Аріна та Софія?

Ірина Меладзе розповідає, що їй було неймовірно важко пояснити дівчатам, як так сталося, що батька більше немає вдома. Але згодом вона зрозуміла, що найкращою поведінкою у цьому питанні буде абсолютна чесність. У той час преса не щадила родину і дівчата все одно дізнавалися усі деталі брудного роману та скандалу навколо них.

Ірина Меладзе в інтерв’ю з Агатою Муценіце розповідає про розлучення.

“Історії “тато поїхав на гастролі і скоро приїде” – всі ці казки тільки спочатку працювали, а потім ні. Коли діти стали старшими, я пояснювала свою позицію, розуміла, що всі травми у нас з дитинства, тому треба пояснювати кожен свій крок, що ти робиш і чому ти це робиш. Старшій дісталося, їй я багато пояснювала”, — розповідає екс-дружина Валерія.

Зараз Ірина розуміє, що обрала найкращий шлях до сердець своїх дівчат. До речі, усі троє досі не розмовляють з Альбіною Джанабаєвою, хоча з батьком вже знайшли спільну мову і проводять разом час.

Поділіться статтею

Настя Каменських

“Дякую тобі за все”. Настя Каменських попрощалася та розсталася з найближчим чоловіком у своєму житті

Настя Каменських досі переживає білі утрати і намагається з ними впоратися, як може.
Леся Нікітюк

Вже не самотня Леся Нікітюк підтвердила, що збирається заміж за нового таємничого коханого: “Всі вже готові”

Леся Іванівна Нікітюк натякнула, що коханий в неї є і бажання вийти заміж також.

Популярне

Останні новини