Вагітна Наталія Мосейчук показала круглий живіт: до останнього приховувала своє материнське щастя (ФОТО)

Зірка телеканалу 1+1 Наталя Мосейчук в кадрі сувора і серйозна, але поза камерами вона перетворюється на люблячу дружину і ніжну маму.

Наталія Мосейчук – одна з найвідоміших телеведучих України. Її батьки зі світом ТБ не пов’язані, а свою кар’єру вона розпочала на невеликому житомирському каналі. На “плюси” героїня нашої сьогоднішньої статті прийшла у 2006-му.

Спочатку вона вела програму ТСН, але зараз Наталя – чи не єдина жінка в сфері політичних ток-шоу, яка до того ж не боїться різких і правдивих висловлювань, за що глядачі її і люблять. Але тільки на екрані Мосейчук залізна леді, в реальному житті вона зовсім іншого характеру людина. І не в останню чергу тому, що кохана і щаслива.

Наталія Мосейчук
Наталія Мосейчук

Вперше під вінець журналістка пішла ще в студентські роки. Особистість екс-чоловіка вона не розкриває і категорично уникає питань на цю тему, але точно відомо одне – в тому шлюбі у неї народився старший син Антон.

Наталія Мосейчук з старшим сином
Наталія Мосейчук з старшим сином

Справжнє жіноче щастя Наталі подарував другий чоловік – фінансист Ілля, якому вона в 2012 році народила сина. Про вагітність Наталії знало тільки її близьке оточення, причому їй до останнього вдавалося так вміло приховувати факт свого “цікавого положення”, що навіть найдопитливіший глядач нічого не запідозрив.

Вагітна Наталія Мосейчук
Вагітна Наталія Мосейчук

Лише на останніх термінах Мосейчук поділилася з публікою радісною новиною, а також в інтерв’ю розповідала, як на це відреагували її улюблені чоловіки:

“Син відразу ж став підбирати малюку ім’я. А оскільки напередодні дивився фільм “Один вдома”, придумав: “Якщо буде хлопчик, назвемо його Кевін – як головного героя”. На що чоловік відповів: “Кевін Ілліч? Дуже добре звучить!”.

Наталія Мосейчук з чоловіком та молодшим сином
Наталія Мосейчук з чоловіком та молодшим сином

До речі, хлопчика назвали не Кевіном, а Матвієм.

Поділіться статтею

Олександр Еллерт та Ксенія Мішина

Без Мішиної поруч не сумує: Еллерт після розставання з Холостячкою показав дівчину, яка будить його вранці

0
Переможець романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Олександр Еллерт після розставання з Ксенією Мішиною показав, хто тепер будить його вранці.
Архангел Гавриїл

Свято 26 липня 2021 року: церква вшановує пам’ять архангела Гавриїла – права рука Бога, яка несе нам звістку

Архангел Гавриїл є однією з найбільш важливих постатей. Він - несе звістки від Господа та допомагає йому.

Популярне

Останні новини