Скільки коштує прийом у психологині Наталії Холоденко: “Я не роблю гроші з повітря”

Відома на українському телебаченні психологиня Наталія Холоденко чесно відповіла на питання про те, скільки коштує її консультація як фахівця.

Наталія Холоденко знайома публіці за участю в популярних телешоу в якості експерта-психолога. Одним ТВ її діяльність не обмежується – також зірка веде приватну практику і може похвалитися клієнтами з далекого зарубіжжя.

В інтерв’ю для YouTube-проекту “Ужин с Дороти” психологиня назвала вартість одного часового прийому. Так, ще три роки тому вона становила 250 євро, а зараз підвищилася вдвічі і становить 500 євро або трохи більше 16 тисяч гривень за поточним курсом.

Наталія Холоденко у себе в офісі
Наталія Холоденко у себе в офісі

Наталія акцентувала увагу на тому, що вона не робить гроші з повітря. Щоб жити, ні в чому собі не відмовляючи, Холоденко дуже багато працює:

“Коли мені кажуть: “Ну ви говорите, важко, але порівняйте це з шахтарем”. Це різна праця, це взагалі не можна порівнювати. Не можна сказати, що робота лікаря важче, ніж робота шахтаря, і навпаки”, – вважає героїня матеріалу.

Наталія Холоденко на інтерв'ю
Наталія Холоденко на інтерв’ю

При цьому був у її житті і складний період, коли вона ледве зводила кінці з кінцями, але тепер, навчена досвідом, Наталія не рахує гроші:

“Я так собі це пояснюю – коли ти не тривожишся з приводу грошей, вони якось легше приходять”.

Втім, витрачатися їй є на що. За підрахунками Холоденко, на робочі витрати вона витрачає в місяць мінімум 10 тисяч доларів, також психологиня утримує власного коня, оплачує навчання дитини у приватній школі, знімає хорошу квартиру, водить дорогий автомобіль, відпочиває на курортах і робить ще багато чого іншого.

реклама

Поділіться статтею

Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті

Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті і не спілкується з ним: “В неї все є!”

Молодший брат Софії Ротару поспілкувався з журналістами та розповів правду про його старшу сестру, яка живе в Конча-Заспі. На що поскаржився чоловік?
Тіна Кароль проміняла молдавського мачо на грузинського

36-річна Тіна Кароль проміняла молдавського мачо на грузинського: Дан Балан втратив поп-діву назавжди

Відома українська співачка Тіна Кароль поїхала до Грузії, щоб виступати на сцені для телевізійного шоу. Як пройшов захід, дізнайтеся наші статті.
Оксана Марченко підстриглася під хлопчика і показала неочікуваний результат

Такою 48-річну Оксану Марченко не бачив ніхто: зірка підстриглася під хлопчика і показала результат (Фото)

Відома українська телеведуча Оксана Марченко показала себе з невідомої сторони. Як знаменитість виглядає з чоловічою стрижку, дізнайтеся в нашій статті.
Гороскоп на 16 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 16 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто витратити на дрібні справи

Гороскоп на 16 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день повний сюрпризів, але й суперечок та емоційно-важких моментів. Детальніше у нашій статті.
Церковне свято 16 січня

Церковне свято 16 січня: що можна і не можна робити на пророка Малахії і Гордія– традиції та прикмети

Сьогодні церква вшановує дуже незвичайних святих. Вважається, якщо помолитися у цей день - Господь обов'язково почує, а головне дослухається до ваших слів.

Популярне

Останні новини