За що таємний чоловік Ольги Цибульської заплатив їй 300 тисяч? Благовірний співачки терпів не тільки зради

Ольга Цибульська зізналася, що чоловік заплатив їй 300 тисяч. Що відбувається між подружжям?

Ольга Цибульська вже багато років знаходиться у шлюбі з таємничим обранцем. Від нього жінка народила сина Нестора, якого звичайні глядачі вважають сином її кума Дзідзьо. До такого висновку вони прийшли через те, що зірка наполегливо приховує чоловіка, а хлопчик має дивовижну схожість з хрещеним батьком.

Однак, журналістам все ж вдалося докопатися до правди і з’ясувалося, що чоловік у Ольги дійсно є. Звуть його Сергій Грисюк, і він є депутатом. Співачка була не на жарт розлючена, коли інформація потрапила до мережі, але зробити з цим вже нічого не змогла.

Ольга Цибульська отримала від чоловіка 10 тисяч доларів

Оля Цибульська з сином
Оля Цибульська з сином Нестором

Нещодавно Ольга Цибульська завітала на інтерв’ю на каналі “ICTV”, де розповіла, що змусила чоловіка заплатити їй подвійний гонорар у новорічну ніч. Сталося це через те, що співачка воліла поїхати та заробити грошей на корпоративі, а її чоловік наполягав на тому, щоб вона залишилася вдома та відсвяткувала разом з ним і сином.

Ольга Цибульська
Ольга Цибульська

Через це Оля захотіла отримати подвійний гонорар від чоловіка, щоб не втрачати грошей. Обранець цю примху коханої задовільнив.

Нагадуємо, що не так давно Ольга Цибульська зізналася, що перебувала у романі зі своїм партнером у шоу “Танці з зірками”. Ольга Цибульська не вважає це за зраду, адже вони з чоловіком тоді перебували у конфлікті. А ось зв’язок з Михайлом Хомою (Дзідзьо) вона навідріз заперечує. І хоча співачка публічно цілувалася з артистом, вона вважає, що чутки абсолютно невиправдані і не мають ніякого підґрунтя.

Поділіться статтею

Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак не зміг жити без дружини і знайшов собі її двійника: мініатюрна брюнетка – копія зірки

0
Колишній чоловік Ані Лорак після розлучення зі співачкою знайшов собі нову обраницю, яка вражає зовнішньою схожістю з Кароліною.
Тіна Кароль, Євген Огір та крихітний Веніамін

Як Тіна Кароль впоралась з маленьким сином після смерті Огіра? Штат няньок, прислуги, власний літак та інше

Тіна Кароль ніколи не була особливо близькою з батьками і не просила в них допомоги з дитиною. Тож як вона впоралася після смерті чоловіка з хлопчиком?
Відомі подружні пари з великою різницею у віці

Камалія і Захур, Комаров і Кучеренко та інші: українські зіркові пари з великою різницею у віці

0
Досі в суспільстві засуджуються пари з великою різницею у віці, але щирі почуття набагато важливіші за цифри в паспорті.
Євген Огір і Тіна Кароль

Астролог вирахував формулу душі Тіни Кароль та вказав, які енергії поп-діви не дали жити Євгену Огіру

Традиція дізнаватися майбутнє за зірками бере свій початок у Древній Індії. Навіть зараз серед багатьох відомих людей заведено консультуватися з астрологами.

Популярне

Останні новини