Колишня дружина Потапа Ірина Горова публічно осоромилася на концерті Наді Дорофєєвої: “Хто помітив?”

Ірина Горова оконфузилася перед аудиторією, але не втратила обличчя.

За ці 15 років колишній дружині Потапа та матері його єдиного сина Андрія Ірині Горовій вдалося перетворитися зі звичайної киянки у справжню світську левицю. Жінка завжди проявляла стійкість та характер у бізнесі, і домоглася хороших результатів раніше за Олексія Потапенко. Але завдяки тандему з ним, вона опинилася у першому ешелоні українського шоу-бізнесу та підприємництва. Втім, навіть з такими бізнесвумен іноді стаються конфузи. Головне, не те що сталося, а як це подали публіці.

Конфуз Ірини Горової

Нещодавно 43-річна співзасновник продюсерського центру Mozgi Entertainment, CEO і генеральний продюсер групи компаній MOZGI GROUP Ірина Горова опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію, яка була зроблена на концерті Наді Дорофєєвої, яка є її підопічною.

Жінка була одягнута у звичайний білий топ та чорні брюки, а у якості аксесуару обрала сумку з принтованим текстом. Судячи з усього, жінка помітила опечатку на продукті лише після публікації фотографії, але зробила вигляд, що так було задумано.

Ірина пожартувала з тексту, який був написаний на сумці та запитала у підписників, чи помітили вони помилку.

Нагадуємо, що Олексій Потапенко та Ірина Горова офіційно розлучилися у 2013 році. Однак, подружжя запевняє що їхні стосунки припинилися набагато раніше і 2 роки до офіційного розриву вони не жили в одній квартирі. Це повністю виключає можливість того, що Потап зраджував їй з Настею Каменських. Втім, варто віддати належне Горовій, яка захищала чоловіка і запевняла, що він не здатний на зради вже тоді, коли пара не була разом.

реклама

Поділіться статтею

Камалія проміняла одного дідуся на іншого

Камалія проміняла одного дідуся на іншого: мільярдер Мохаммад Захур поступився своїм місцем Поплавському

Популярна українська співачка Камалія вже давно крутиться у світських колах і спілкується в основному з артистами та бізнесменами. Її чоловік половину часу знаходиться за кордоном, а виходити на світське заходи доводиться самотужки. На щастя, у вітчизняному шоу-бізнесі повно кавалерів, які залюбки складають компанію дамам.
Велике кохання Наталії Могилевської

Велике кохання Могилевської, яке затьмарило усіх її чоловіків: придбала житло по сусідству і цілувала п’яти

Наталія Могилевська — розкішна жінка, у якої маса залицяльників. Її шлюб тривалістю у рік, був зруйнований через різні погляди співачки та її обранця на вірність та принциповість, але навіть після невдалого досвіду шлюбного життя, вона змогла зустріти гідну людину, яка досі вважається її найбільшим коханням.

Володимир Кличко розважається з мільйонеркою в Києві, поки його колишня Хейден на дні — усі подробиці

Володимир Кличко не тільки успішний спортсмен та бізнесмен, але і завидний наречений. Після його розриву з американкою Хейден, серце чоловіка залишилося вільним, і претенденток на нього без сумніву купа. Втім, не кожній пощастить хоча б побачити холостяка вживу.
Вагітна Настя Каменських обхопила руками живіт

Вагітна Настя Каменських у сукні з яскравого целофану обхопила руками живіт: “Буде поповнення. Буде двійня”

Відома українська співачка Настя Каменських виступає на вітчизняній естраді близько 14 років. І половину з них інтригує аудиторію можливою вагітністю, яка все ніяк не настає. Зміни у фігурі співачки наштовхують фанатів га думку про її положення, але чи насправді це фантазії?
Тоня Матвієнко показала, як живе її батько

“Шкода, що немає місця в родині”: Тоня Матвієнко показала, як живе її батько після розриву з Ніною Матвієнко

Не так давно стало відомого, що Ніна Митрофанівна розірвала стосунки зі своїм чоловіком після десятків років спільного життя. Зараз велика родина обходиться без голови, який живе та малює на дачі. Нещодавно Тоня Матвієнко показала, як зараз живе її батько.

Популярне

Останні новини