Неділя, 7 Березня, 2021

Вердикт лікарів змусив плакати Влада Яму

Влад Яма завжди впевнений, коректний, але вимогливий. Чи завжди він був таким і чому його танцювальна кар'єра могла закінчитися так і не розпочавшись?

Влад Яма родом із Запоріжжя і у 18 переїхав до Києва з мрією стати чемпіоном світу.

Це зараз він успішний хореграф і суддя проекту «Танці з зірками», але тоді він думав, що з мрією і танцями доведеться розпрощатися. Що тоді трапилося і чому Влад Яма готовий був відмовитися від мрії, хореограф розповів передачі «Зірковий шлях».

За словами танцюриста, через рік після переїзду до Києва в нього «тріснув хрящик, який покриває надколінок з внутрішнього боку. Спочатку це був просто біль, потім з’явився набряк. І я не міг нормально ходити. Починав кульгати.  Потім я потрапив до лікарів, які мені сказали, що треба оперувати. Мені зробили першу операцію». Як далі згадує Влад Яма це був лише початок і «через чотири роки те ж саме повторилося з другою ногою». Хореограф зізнається, що між першою і другою операціями вони з партнеркою Мартою Бакай виграли відкритий чемпіонат Англії зі спортивних танців. Хоча вже тоді майбутній суддя проектів «Танці з зірками» і «Танцюють всі» мріяв стати чемпіоном світу і виступати на Блекпульському фестивалі. Він вважався справжньою танцювальною Меккою і участь у ньому цінувалася набагато вище, ніж перемога навіть на чемпіонаті світу.

Після перенесених операційВладові Ямі здалося, що треба опановувати іншу спеціальність, якщо не вдасться повернутися на паркет. Як запасний варіант танцюрист вирішив обрати право, оскільки, як він сам стверджує, непогано розбирався в цій сфері.

Травма і слова лікаря про те, що він, можливо, більше ніколи не затанцює змусили Влада Яму зі сльозами на очах зателефонувати батькам і розповісти про вердикт.

Від розчарування і розпачу його врятувало запрошення на перший сезон «Танців з зірками» як учасника. Тоді, як згадує танцюрист, його спершу хотіли поставити в пару з Русланою Писанкою, але кастинг він провалив. Тоді ж його поставили в пару з Наталією Могилевською і їм почали приписувати роман.

Влад Яма і Наталія Могилевська в першому сезоні "Танців з зірками"
Влад Яма і Наталія Могилевська в першому сезоні “Танців з зірками”

Також у «Зірковому шляху» Влад Яма згадав шкільний період, коли довелося витримати насмішки та знущання однолітків через захоплення танцями.

Поділіться статтею

Андрій Данилко та Інна Білоконь

Андрій Данилко та його “дружина” Інна Білоконь гайнули разом на відпочинок: не можуть один без одного

Колись Андрій Данилко натякнув на те, що мав стосунки з партнеркою. Що між ними зараз?
Ксенія Мішина

Екс-холостячка Ксенія Мішина перефарбувалась у блондинку і позбулася довгого волосся: схожа на чоловіка

Ксенія Мішина здивувала своїх шанувальників нереальним перевтіленням.
Скандальна Оля Полякова та поп-діва Тіна Кароль помирилися в ефірі телевізійного шоу

Скандальна Оля Полякова та “відома плакальниця на похоронах” Тіна Кароль помирилися: не дочекаєтеся!

То міг подумати, що Тіна Кароль та Оля Полякова так швидко знайдуть спільну мову.

Популярне

Останні новини