Ектор Хіменес-Браво вперше розповів, чому його покинула кохана: вирішила розстатися тільки-но побачила це

Ектор Хіменес-Браво вперше за довгий час розповів подробиці особистого життя.

Своє особисте життя Ектор Хіменес-Браво намагається більше не робити публічним, і якомога рідше пригадує при сторонніх або на камеру про наявність в нього обраниці. Таке рішення цілком зрозуміле, адже вся країна була змушена спостерігати за тим, як серце шеф-кухаря розбивають знову і знову. Після останнього розриву з коханою Ектор Хіменес-Браво перестав розповідати в інтерв’ю, що коїться в його любовному житті.

Чому Ектора Хіменеса-Браво покинула кохана?

Нещодавно на особистій сторінці знаменитості в соціальній мережі Інстаграм з’явилася публікація, у якій детально розповів, через що зруйнувалися його попередні стосунки і як це вплинуло на його подальше життя.

Скріншоти сторінки Ектора Хіменеса-Браво

У відеоролику він зізнався, що покінчити з романом вирішила його колишня дівчина. Причиною цьому стали її знімки, які потрапили до ЗМІ. Вона дуже не хотіла ставати публічною персоною і наважилася одразу ж донести до шеф-кухаря, який поставився до її бажання з розумінням.

Зараз знаменитість запевняє, що був дуже закоханий у дівчину, але доля розпорядилася з ними зовсім інакше. Зараз він розуміє, що у цьому був якийсь сенс, і що це не відбулося просто так. Також ректор поцікавився у своїх підписників, чи вірять вони у долю. Примітно, що більшість користувачів мережі відповіли ствердно.

Тому зараз кулінар нічого не розповідає про свою нову обраний цю. Про довгоного красуню відомо лише те, що вона українка, і що має неймовірно гарні щиколотки. Тепер зірка підійшов до питання створення сім’ї зовсім по-іншому, і імовірність, що його дружина захоче показати своє обличчя дуже маленька.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини