Коханка Ектора Хіменеса-Браво не проти: шеф-кухар зізнався, як обирає дівчат для подальших залицянь

Ектор Хіменес-Браво зробив сенсаційне зізнання.

У Ектора Хіменеса-Браво є певні складнощі у тому, щоб побудувати міцні стосунки з жінкою. Через те, що шеф-кухар є іноземцем, йому часом важко виразити свою думку. Більш того, його уявлення про сім’ю можуть дещо різнитися з уявленнями його коханок. Так чи інакше, але декілька спроб створити родину не увінчалися успіхом. Кожного разу на заваді Ектору ставали серйозні питання: Каролайн не хотіла приїжджати до України, а Анна не витримала темпу життя шеф-кухаря та публічності.

Ектор Хіменес-Браво полює на жінок

Зараз відомий колумбійський кулінар знаходиться у себе вдома у Канаді. Час він проводить разом з сусідами та українськими партнерами.

І звісно не забуває прихильників. Нещодавно він розповів, що саме його приваблює у жінках. Про це він повідомив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Ектор Хіменес-Браво зазначив, що йому необхідно, щоб жінка давала можливість полювати на себе. Мовляв, він тільки таких жінок і шукає.

Скріншоти сторінки Ектора Хіменеса-Браво

Необхідно зазначити, що зараз кулінар перебуває у стосунках. Особистість своєї обраниці він не відкривав, але чітко дав зрозуміти, що його серце нібито зайняте. У цей раз Ектор не збирається робити свою коханку публічною персоною, адже боїться, що ці стосунки так само закінчаться, як і попередні.

Ектор Хіменес-Браво
Ектор Хіменес-Браво

Для того, щоб усі переконалися, що в нього дійсно є жінка, він сфотографував ноги коханої, які вона поклала на нього. Також Ектор Хіменес-Браво постійно доповідає, який сніданок вона йому зробила.

реклама

Поділіться статтею

30 жовтня: яке сьогодні свято

30 жовтня: яке сьогодні свято, що можна і не можна робити, традиції, прикмети та іменинники

Сучасні традиції, які прийшли до нас із Заходу, витіснили прадавнє православне свято 30 жовтня. Хелловін, що припадає на 30-31 числа та вечірки на честь цього дня все одно не дали православній церкві позабути про пророка, який осяює передостанню добу другого осіннього місяця.
Неллі Уварова підстриглася, змінила колір волосся та округлилася

(Фото) Катю Пушкарьову не впізнати: Неллі Уварова підстриглася, змінила колір волосся та округлилася

Серіал про розумну дівчину Катю Пушкарьову, яка відважилася підкорювати світ моди, дивилася вся країна. Після такого гучного успіху акторка рідко стала з'являтися на екрані, але наважилася дати інтерв'ю. Подивіться, як змінилася зірка 2000-х років - очам повірити не можна.
36-річна Тіна Кароль показала обличчя без гриму

36-річна Тіна Кароль показала обличчя без гриму і засвітила всі зморшки: життя не пошкодувало поп-діву

Тіна Кароль цього року вирішила змінити амплуа і з ліричної романтичної співачки перетворилася на справжню левицю української сцени. Її молодості може позаздрити кожна, але як насправді виглядає знаменита білявка без гриму? Чи правда, що зморшок артистці не перелічити?
Хто допоміг Софії Ротару встати на ноги після смерті чоловіка

Хто допоміг Софії Ротару встати на ноги після смерті чоловіка: парубок, який постійно крутився поруч

Після смерті чоловіка Софії Ротару, уся родина співачки була вщент розбита. Справа в тому, що з життя пішов не тільки голова сім'ї, але й той, хто очолював бізнес родини. Абсолютно усе на той час залежало від Анатолія Євдокименко. Після тривалої перерви артистка таки повернулася на сцену, але завдяки кому?
Дзідзьо встав на коліно перед заміжньою Поляковою

Дзідзьо встав на коліно перед заміжньою Поляковою просто посеред концерту: Вадим у прольоті

Дзідзьо та Оля Полякова для широкого загалу — хороші друзі. Вони нерідко з'являються разом в однакових проєктах, а також в особистих блогах один одного. Нове спільне фото артистів здивувало користувачів мережі — Дзідзьо впав перед Ольгою не коліна з великим букетом троянд.

Популярне

Останні новини