Коханка Ектора Хіменеса-Браво не проти: шеф-кухар зізнався, як обирає дівчат для подальших залицянь

Ектор Хіменес-Браво зробив сенсаційне зізнання.

У Ектора Хіменеса-Браво є певні складнощі у тому, щоб побудувати міцні стосунки з жінкою. Через те, що шеф-кухар є іноземцем, йому часом важко виразити свою думку. Більш того, його уявлення про сім’ю можуть дещо різнитися з уявленнями його коханок. Так чи інакше, але декілька спроб створити родину не увінчалися успіхом. Кожного разу на заваді Ектору ставали серйозні питання: Каролайн не хотіла приїжджати до України, а Анна не витримала темпу життя шеф-кухаря та публічності.

Ектор Хіменес-Браво полює на жінок

Зараз відомий колумбійський кулінар знаходиться у себе вдома у Канаді. Час він проводить разом з сусідами та українськими партнерами.

І звісно не забуває прихильників. Нещодавно він розповів, що саме його приваблює у жінках. Про це він повідомив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Ектор Хіменес-Браво зазначив, що йому необхідно, щоб жінка давала можливість полювати на себе. Мовляв, він тільки таких жінок і шукає.

Скріншоти сторінки Ектора Хіменеса-Браво

Необхідно зазначити, що зараз кулінар перебуває у стосунках. Особистість своєї обраниці він не відкривав, але чітко дав зрозуміти, що його серце нібито зайняте. У цей раз Ектор не збирається робити свою коханку публічною персоною, адже боїться, що ці стосунки так само закінчаться, як і попередні.

Ектор Хіменес-Браво
Ектор Хіменес-Браво

Для того, щоб усі переконалися, що в нього дійсно є жінка, він сфотографував ноги коханої, які вона поклала на нього. Також Ектор Хіменес-Браво постійно доповідає, який сніданок вона йому зробила.

Схожі статті