Вагітна Настя Каменських показала, як з великим животом готує сніданок для майбутнього татуся Потапа

Можлива вагітність Насті Каменських вже декілька років не дає спокою фанатам її творчості. Жінка то худне, то набирає вагу, постійно інтригуючи аудиторію імовірним цікавим положенням. Тим паче, знаменитість вже відсвяткувала 34-й день народження, що говорить про необхідність створити повноцінну сім'ю.

34-річна Настя Каменських давно інтригує публіку можливою вагітністю. Навіть коли про стосунки Потапа та його підлеглої можна було тільки здогадуватися, преса підозрювала пару у тому, що вони чекають на малюка. Плітки про роман між колишніми учасниками дуету виявилися правдивими, і тепер шанувальники творчості співачки як ніколи завзято фантазують щодо її вагітності.

Вагітна Настя Каменських з круглим животом вийшла на сцену з заявою
Вагітна Настя Каменських показала, як з великим животом готує сніданок

Артистка на це реагує спокійно — прекрасно розуміє, що фанати мріють побачити її малюка, але щиро відповідає, що на даний момент під серцем нікого не виношує. Але бажання стати матір’ю присутнє.

Вагітна Настя Каменських засвітила живіт

Нещодавно на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram з’явилася нова публікація, яка може спричинити нову хвилю чуток про її вагітність.

 

Справа в тому, що на відеоролику Настя постала у домашньому одязі на тлі власної кухні. Співачка готувала сніданок, і під час процесу пританцьовувала. Вона стояла у профіль, тому від очей користувачів мережі не приховувався круглий животик. Деякі коментатори одразу ж дали зрозуміти, що помітили чергові зміни у фігурі зірки.

Вагітна Настя Каменських показала, як з великим животом готує сніданок

Нагадуємо, що перші відомості про можливий роман між Потапом та Настею з’явилися на телебаченні у 2013 році. Тоді пара разом відпочивала у Мексиці. Ірина Горова навіть не підозрювала про зраду чоловіка. А у 2019-му зіркове подружжя відкрито заговорили про свій шлюб. Вони справили весілля у київському лісі, яке виявилося лише святкуванням річниці. У 2021-му Потап особисто зізнався, що справжнє весілля з Настею Каменських зіграв багато років тому у Лас-Вегасі.

Щоб дізнатися більше, дивіться наступне відео:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини