Готова закрити очі на зраду та була запльована людьми: чого ви не знали про молоду дружину Віктора Павліка?

Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова веде власний мікроблог, завдяки якому можна дізнатися багато особистих речей з життя зіркової родини. Дівчина щедра на деталі, і охоче відповідає своїм підписникам ге питання, які їх турбують. Але чого ви, мабуть, не знали про Репяхову?

За щільним шаром хейту та ненависті до молодої дружини Віктора Павліка Каті Репяхової ховається ціла історія однієі людини, яка має певні погляди і непросте минуле з артистом. Дівчина його не приховує і поступово відкриває двері для користувачів мережі у своє життя.

Дружина Віктора Павліка повідомила про проблеми
Чого ви не знали про молоду дружину Віктора Павліка?

Була запльована людьми

Під час сварки з екс-дружиною свого чоловіка блогерка намагалася відбілити свою репутацію, адже колись була його коханкою. Тому Катя розповіла, що в період його шлюбу з іншою, він не міг позбутися зеленого змія і через це постійно скасовувалися концерти. На сцені ж він був не в собі. Люди виходили з залу, повертали квитки і плювали в обличчя Каті, яка повертала їм гроші.

Не готова йти назад

Віктор Павлік та Катерина Репяхова
Чого ви не знали про молоду дружину Віктора Павліка?

На питання користувачів, чи влізає вона у телефон коханого, Репяхова заперечила. Виявляється, навіть знайдені докази невірності не зможуть переконати дівчину йти назад.

“Зараз я знаю його пароль від телефону, але я не підійду, тому що якщо я щось прочитаю, навіть погане, наприклад, що мені це дасть? Я вже не готова йти назад”

Про конфлікти з третьою дружиною артиста знають усі. Але Лариса розповіла дещо, що Катя точно не хотіла би оприлюднювати. Виявляється, молода обраниця Віктора Франковича категорично не дозволяє йому спілкуватися з Созаєвою. Абсолютно усі домовленості та бесіди вона від його імені веде самотужки. Ба більше, вона займається фінансами сім’ї, розподіляє їх і таким чином Лариса певним чином від неї залежить.

реклама

Поділіться статтею

Як виглядає колишня Андрія Данилка

Як виглядає колишня Данилка, яка перевершила маму Сердючки Інну та зізналася близькості з зіркою: “Я була закохана”

Особисте життя Андрія Данилка настільки засекречено, що фанати певний час навіть сумнівалися і його орієнтації. Втім, поступово виходить правда про його стосунки з жінками.
Тіна Кароль привселюдно впала за кулісами під час концерту

36-річна Тіна Кароль вже не контролює себе? Співачка простягнулася за кулісами під час концерту (Відео)

До мережі потрапив ролик, у якому українська поп-діва Тіна Кароль гепнулася за кулісами під час концерту. Що сталося, дізнаєтеся в нашій статті.
Ігор Кондратюк обізвав Ані Лорак

59-річний Ігор Кондратюк обізвав Ані Лорак “хвойдою”: продюсер більше не добирає слів стосовно співачки

Про конфлікт Ігоря Кондратюка та Ані Лорак відомо вже давно, але на цей раз продюсер навіть не добирає висловів стосовно російської знаменитості.
Мартиновська зробила сімейне фото з Хіменесом-Браво та розкрила їхні стосунки

Мартиновська зробила сімейне фото з Хіменесом-Браво та розкрила їхні стосунки: донька вважає колумбійця батьком

Відома українська шеф-кухар Ольга Мартиновська розповіла цікаві подробиці про її стосунки з Ектором Хіменесом-Браво. Усі подробиці дізнайтеся наші статті.
Юрій Горбунов зізнався, з ким залишив маленьких синів

51-річний Юрій Горбунов зізнався, з ким залишив маленьких синів, коли покинув їх: на Осадчу не покладається

Як відомо, Юрій Горбунов — батько двох маленьких хлопчиків, які потребують постійного нагляду та турботи. Хто дивиться за дітьми, коли Юрій та Катя у роз'їздах?

Популярне

Останні новини